Страхування життя

Страхування життя убезпечує найцінніше, що Ви маєте: життя, здоров’я, здатність заробляти гроші, впевнене майбутнє. Це інструмент фінансового захисту, що гарантує Вам та Вашим близьким довгострокову матеріальну підтримку, дає можливість вберегтися від наслідків нещасного випадку, уникнути фінансових неприємностей та зберегти гідний рівень життя Вашої сім’ї у випадку непоправного.

За допомогою страхування життя Ви можете створити фінансовий резерв для виходу на пенсію, накопичити капітал для досягнення різноманітних цілей. Воно гарантує отримання коштів незалежно від допомоги, що надається згідно з системою державного пенсійного та/або соціального страхування. 

Страхування життя – гарантований страховий захист та вдалий спосіб інвестицій. Невеличкі суми, які Ви, не вагаючись, витрачаєте щодня на різний дріб’язок, можуть забезпечити дієвий страховий захист та скласти Ваш майбутній капітал, одним словом, зробити крок назустріч життю, про яке Ви мрієте.

Більше корисної інформації про страхування життя Ви знайдете у розділі "Цікаво" Довідника клієнта (страхування життя), а також у Витягу з правил добровільного страхування життя (Загальні умови страхування).

Страхування життя онлайн

Сьогодні людина найбільше цінує своє життя та свій час. Пропонуємо Вам убезпечити своє життя, оформивши договір страхування ОНЛАЙН. Ви отримаєте надійний захист у найбільш зручний для Вас спосіб та зекономите свій час.

Ризикові програми

Ризикові програми страхування забезпечать достойний рівень життя родини, погашення кредиту, інших боргових зобов'язань у разі відходу з життя годувальника.

Накопичувальні програми

Програми страхування життя, які гарантують страхову виплату у разі, коли застрахована особа є живою на конкретну дату, визначену у договорі, або у випадку смерті застрахованої особи в період дії договору, за своєю економічною сутністю є накопичувальними програмами страхування.

Пенсійні програми

Кожна людина протягом усього свого свідомого життя працює, заробляючи кошти, що так необхідні для забезпечення її повсякденних проблем. І, на жаль, в молодому віці мало хто з людей замислюється над тим, що колись вони втратять можливість працювати просто через фізіологічні процеси старіння.

Пакетні страхові продукти

Пакетні продукти PZU реалізуються через брокерський канал продажу.
 

Програми додаткового страхування

Страхове покриття за договором страхування можна значно розширити, придбавши разом із основною програмою одну або декілька програм додаткового страхування.

Програми співпраці з банками

У цьому розділі Ви можете ознайомитися з програмами співпраці з банками у питанні страхування життя.