ДМС при ДТП

«ДМС при ДТП» - комплексний страховий продукт, який передбачає медичне страхування та страхування здоров’я на випадок хвороби Страхувальника/Застрахованої особи, що потрапила у ДТП.

Читати більше

Хто може бути застрахованим?

1. Страхувальник фізична особа, при цьому Застраховані особи:

1.1. Страхувальник, в тому числі, у випадках, коли займає місце водія в будь-якому ТЗ, яким він керує на законних підставах; пасажира в будь-якому ТЗ, чи є пішоходом.

1.2. особи, що перебувають в якості пасажирів в ТЗ, яким Страхувальник керує на законних підставах.

Кількість Застрахованих осіб дорівнює кількості посадкових місць в будь-якому ТЗ, яким Страхувальник керує на законних підставах, в т.ч. місце водія. Пасажири є застрахованими з моменту початку ними посадки в ТЗ, яким Страхувальник керує на законних підставах, до моменту закінчення висадки з нього.

2. Якщо Страхувальник - юридична особа, Застраховані особи:
2.1. водії будь-яких ТЗ, якими вони керують на законних підставах, згідно списку наданого Страхувальником, в тому числі у випадках, коли виступають пасажирами в будь-якому ТЗ чи пішоходами.

2.2. пасажири, що знаходяться в ТЗ, який належить Страхувальнику на законних підставах, та яким керує водій на законних підставах зі Списку, наданного Страхувальником при укладанні Договору.

Страхувальник укладає Договір на користь фізичних осіб Водіїв згідно списку.

Страхові випадки:

1. Звернення Страхувальника/Застрахованої особи до медичного закладу за невідкладною допомогою у зв’язку з розладом здоров`я, що стався внаслідок ДТП.
2. Перебування на стаціонарному лікуванні в умовах цілодобового стаціонару при невідкладній допомозі у зв’язку з розладом здоров`я, що стався внаслідок ДТП.

Програма страхування Захист 15 000 Захист 30 000 Захист 60 000
  Страхувальник (водій, пасажир, пішохід) Застраховані особи (пасажири) Страхувальник (водій, пасажир, пішохід) Застраховані особи (пасажири)  Страхувальник (водій, пасажир, пішохід)  Застраховані особи (пасажири)
Добровільне медичне страхування
Страхова сума ДМС, грн. 15 000 30 000 60 000
Ліміт виплати* 10 000 5 000 20 000 10 000 50 000 10 000
Назва послуги Ліміт виплати, грн.
Швидка медична допомога в межах ліміту виплати в межах ліміту виплати в межах ліміту виплати в межах ліміту виплати в межах ліміту виплати в межах ліміту виплати
Екстрена стаціонарна допомога в межах ліміту виплати - в межах ліміту виплати - в межах ліміту виплати -
Екстрена амбулаторно-поліклінічна допомога з медикаментозним забезпеченням - - 1 000 - 5 000 -
Невідкладна стоматологічна допомога - - - - 1 000 -
Добровільне страхування здоров’я на випадок хвороби (СЗНХ)
  Страхувальник (водій, пасажир, пішохід) Застраховані особи (пасажири) Страхувальник (водій, пасажир, пішохід) Застраховані особи (пасажири) Страхувальник (водій, пасажир, пішохід) Застраховані особи (пасажири)
Страхова сума СЗНХ**, грн. 5 000 10 000 20 000
Виплата при екстреній стаціонарній допомозі, грн.  1 000 500 2 000 1 000 5 000 2 000
Загальний ліміт виплати, грн. 1 000 4 000 2 000 8 000 5 000 15 000
Страхова премія, грн. 75 125 200

* для всіх Застрахованих осіб (пасажири Страхувальника)
**Страхова сума (СЗНХ) загальна для Страхувальника (водій, пасажир, пішохід) та для Застрахованих осіб (пасажири Страхувальника). Ліміт на одну Застраховану особу на один страховий випадок зазначений в таблиці згідно до обраної Програми страхування, але не більше від загального ліміту виплати.
 

Програма страхування
Захист 15 000 Захист 30 000 Захист 60 000
Добровільне медичне страхування
Страхова сума ДМС, грн. 15 000 30 000 60 000
Страхова премія, грн. 40 80 100
Добровільне страхування здоров’я на випадок хвороби (СЗНХ)
Страхова сума СЗНХ, грн. 5 000 10 000 20 000
Страхова премія, грн. 35 45 100
Загальна страхова премія, грн.
  75 125 200
  • Громадянський паспорт страхувальника
  • ІПН
  • Страхувальник/Застрахована особа завжди отримує компенсацію витрат за лікування, незалежно від того винен він в ДТП чи ні.
  • Допомогу Страхувальник/Застрахована особа отримує одразу, саме в той момент, коли необхідно від своєї страхової компанії. Тоді як за договором «автоцивілки» необхідно буде чекати на відшкодування від страхової компанії винуватця ДТП.
  • Страхувальник/Застрахована особа отримує цілодобову підтримку лікарів-координаторів асистуючої компанії. Якщо Страхувальнику/Застрахованій особі знадобиться швидка медична допомога, медикаментозне забезпечення, то лікар-координатор візьме на себе організаційні питання, а компанія покриє фінансові витрати саме в той момент, коли це потрібно.
  • У випадку, коли Страхувальник/Застрахована особа вимушена була сплачувати благодійні внески, чи інші платежі, які неможливо підтвердити платіжними документами, компанія обов’язково здійснить страхову виплату в ліміті передбаченому договором та програмою страхування, тоді як жодна страхова компанія на ринку не пропонує подібних послуг.
  • Страховий захист діє не лише у випадку, коли Страхувальник/Застрахована особа знаходиться у якості водія, а й у випадку коли він є пішоходом чи пасажиром в будь-якому іншому транспортному засобі.
  • Страховий захист поширюється не лише на Страхувальника/Застраховану особу, а й на всіх пасажирів, що перебувають в авто. У випадку необхідності пасажирам Страхувальника/Застрахованої особи буде надана швидка медична допомога, та виплата при стаціонарному лікуванні внаслідок ДТП.
  • Даний продукт корисно придбати не лише водіям, а й всім, хто виступає в ролі пасажира та пішохода, так як при страхуванні по обов’язковому страхуванню пасажирів на транспорті відшкодування за договором «автоцивілки» при нанесенні шкоди здоров'ю не отримують.