Винагорода та компенсації

Рівні заробітних плат, що пропонуються Групою PZU, завжди конкурентоспроможні та відповідають останнім тенденціям ринку. Для більшості функціональних напрямків розроблені спеціальні системи мотивації, що допомагають суттєво підвищити ефективність праці та заохочують команду PZU до нових досягнень. Ми постійно працюємо над підвищенням рівня задоволеності та лояльності наших працівників, надаючи чисельні пільги та компенсації.

Ми винагороджуємо не лише знання та досвід, але й за особисті досягнення працівників. Успішно запроваджена автоматична система оцінки персоналу дозволяє справедливо та прозоро оцінити індивідуальні результати роботи кожного співробітника.

Ми піклуємося про здоров’я своїх працівників, безкоштовно надаючи програми добровільного медичного страхування та страхування життя. Крім того, працівникам, що палять, ми надаємо можливість взяти участь у антинікотинових програмах.

Ми прагнемо максимально захистити співробітників від будь-яких життєвих негараздів і надаємо суттєві знижки на всі види страхування.

Ми підтримуємо співробітників у важкі часи втрати та розділяємо з ними радість важливих життєвих подій, як то одруження або народження дитини.

Ми дякуємо нашим працівникам від щирого серця за наполегливу працю та відданість справі і відзначаємо грошовою винагородою їх ювілейний стаж роботи у Групі PZU, а також вихід на пенсію.