PZU Україна страхування життя

СК "PZU Україна Страхування життя» – надійна страхова компанія з іноземними інвестиціями та європейськими стандартами обслуговування. Входить до складу PZU – найбільшої страхової групи Польщі, історія та досвід якої обчислюються століттями. Компанії «PZU SA» та «PZU Zycie SA» мають найвищу рейтингову оцінку серед усіх фінансових установ Польщі – «А» (зі стабільною перспективою обох компаній), Рейтинг S&P.

На страховому ринку України СК «PZU Україна Страхування життя» працює з 2003 р. Наразі діє відповідно до безстрокової ліцензії, виданої Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України. Впроваджує програми страхування життя, що базуються на багаторічному досвіді «PZU Zycie SA» з урахуванням особливостей страхового ринку України.

Протягом останніх років СК «PZU Україна Страхування життя» за результатами щоквартального авторитетного рейтингу Insuranse Top незмінно входить до лідерів серед українських страховиків життя.

Страхова компанія «PZU Україна Страхування життя» пропонує широку низку програм зі страхування життя, які в залежності від їхнього призначення поділяються на три основні види: накопичувальнепенсійне та ризикове, та які в змозі захистити будь-яку людину від прикрих несподіванок долі. Водночас, ці програми можуть стати запорукою благополуччя та достойного життя у майбутньому.