Страхування аграрних ризиків

Страхування аграрних ризиків

Аграрний сектор є одним із найбільш ризикових видів бізнесу, оскільки його розвиток залежить не тільки від ринкового середовища, фінансово-економічної ситуації, законодавчої бази, а й суттєвим чином залежить від погодно-кліматичних умов.

Одним з ефективних засобів захисту від погодно-кліматичних ризиків, яких господарство не в змозі уникнути, але негативні наслідки яких воно може мінімізувати, є страхування.

PZU захищає сільгоспвиробників від майнових збитків (витрати на посів та вирощування, або вартість майбутнього врожаю – в залежності від програми страхування) в результаті знищення або пошкодження застрахованих рослин, що виникли через вплив природно-кліматичних явищ, пожежі або захворювань.

Страхування посівів сільськогосподарських культур на період перезимівлі

Програма комплексного страхування посівів сільськогосподарських культур на період перезимівлі передбачає страхування витрат понесених господарством на посів та вирощування озимих сільськогосподарських культур.

Страхування майбутнього врожаю на період весна-літо

Програма страхування майбутнього врожаю сільськогосподарських культур на період весна-літо передбачає страхування майбутнього врожаю озимих та ярих сільськогосподарських культур

Страхування багаторічних насаджень

Програма страхування дозволяє захистити від загибелі багаторічні насадження: плодово-ягідні культури та виноградники.

Страхування тварин

Страхування тварин дозволяє господарству компенсувати можливі втрати від більшості ризиків, що можуть загрожувати тваринам