Керівництво Групи PZU Україна

Правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна"

 

Яцек Адріан Матусяк, Голова Правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна"

Закінчив серед іншого: навчання за напрямком суспільна адміністрація на факультеті адміністрації Балтійської Вищої Гуманітарної Школи, післядипломне навчання MBA – міжнародні фінанси у Вищій Школі Торгівлі і Міжнародних Фінансів у співпраці з Tiffin University (Огайо, США), а також аспірантуру на факультеті управління і економіки Гданської Політехніки. Крім цього, був учасником аспірантського семінару з права і політики (Вища Школа Міжнародних Відносин) в Лодзі.
Багато років пов'язаний з фінансовою галуззю. У 2003-2005 роках працював у сфері фінансової кооперації. Роботу у страховій галузі розпочав в PZU S.A., де працював у 2006 – 2007 рр. і по черзі займав посади директора з продажу, директора регіонального відділення в Варшаві і радника Правління. З 2008 по 2009 рік працював у Товаристві Взаємного Страхування як уповноважений Правління з питань інвестицій в Україну, а також як Генеральний директор – Голова Правління ТОВ «Українська страхова компанія кредитних спілок» з місцезнаходженням в Києві. У 2009-2015 роках обіймав найвищі посади в керівних і наглядових органах компаній фінансової галузі на території Польщі та Європейського союзу.
З 2013 р. є постійним членом Комітету Польської Премії Якості і Членом Комітету Якості і Стандартизації Національної Торгової Палати. Рішенням Президента Республіки Польща нагороджений Хрестом Свободи і Солідарності за заслуги в забезпеченні незалежності та суверенності Польщі і Лицарським Хрестом Ордена Відродження Польщі за визначні заслуги у сприянні демократичним перетворенням у Польщі.
З 2016 року повертається у PZU S.A., де виконує функції радника Правління. У вересні 2016 року призначений Членом Правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна", а в грудні 2016 року – Головою Правління. Є членом Наглядових рад товариств Групи PZU в Литві, Латвії та Естонії. З 24 квітня 2019 року – член Наглядової ради, а з 17 жовтня 2019 р. – заступник Голови Наглядової ради АТ «Кредобанк» (PKO Bank Polski Group). З 22 грудня 2021 року – член Наглядової ради, а з 25 січня 2022 року – Голова Наглядової ради АТ «Кредолізинг» (PKO Bank Polski Group).

Марек Бабіцький, Член Правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна"

Випускник юридичного факультету Університету в Білостоку, спеціалізація – цивільне право. Отримав звання магістра бізнес-адміністрування (MBA) в Академії Підприємництва і Управління ім. Леона Козмінського в Варшаві. Консалтинговий проект для компанії страхової галузі.
Зі страховою галуззю пов'язаний понад 18 років. Професійну кар’єру розпочав у страховій корпорації Filar-Życie SA (сьогодні UNIQA TunŻ SA), де відповідав, серед іншого, за виведення компанії на локальний ринок, створення мережі продажів і пошук інституційних клієнтів. У 2000-2004 роках працював керуючим мережею продажів у Сопотській страховій компанії ERGO Hestia SA, де відповідав за розвиток і професіоналізацію ексклюзивної мережі продажів. Брав участь у багатьох інноваційних проектах, у тому числі, у першому на польському страховому ринку поглинанні мережі продажів TU PBK SA. У 2004-2006 рр. працював з Towarzystwem Ubezpieczeń Ogólnych SA в рамках Групи Aviva (сьогодні Commercial Union), де відповідав, серед іншого, за розвиток мережі продажів, запровадження нових продуктів, розробку програм стимулювання і лояльності для мережі продажів і клієнтів.
З Групою PZU пов'язаний з березня 2006 року, де обіймав посаду Директора з продажу у Вертикалі Масових Продажів PZU SA, відповідаючи за активізацію продажу, організаційні зміни і реалізацію бізнес-стратегії. З січня 2017 р. призначений на посаду Члена Правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна". 

Василь Зубач, Член Правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна"

Має вищу юридичну освіту, спеціалізація – цивільне право, адвокат. Друга освіта – магістр, за спеціальністю «Бізнес – адміністрування, фінансово-облікова аналітика», Університет банківської справи Національного банку України. Має досвід роботи в галузі фінансів та страхування.
Стаж роботи в страхових компаніях понад 14 років. Професійну кар’єру у галузі страхування розпочав у страховій компанії «СКАЙД-ВЕСТ» у 2003 році. 
З 2007 року працював директором юридичного департаменту ПрАТ СК «ПЗУ Україна» та ПрАТ СК «ПЗУ Україна страхування життя».
Брав участь у багатьох проектах фінансового сектору. 
З червня 2017 р. призначений на посаду Члена Правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна".

 

 

Павел Гжешік, Член Правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна"

Закінчив Ягелонський університет у Кракові (Jagiellonian University), де отримав ступінь магістра з юридичної справи. Паралельно з навчанням в університеті пройшов практику у Міжнародній школі гуманітарного права, що організована при Міжнародній Організації Червоного Хреста. Післядипломна вища освіта, аспірантура у Вестмінстерському Університеті, Лондон, за напрямом – дипломатія, та у Центральному Європейському Університеті, Будапешт, за напрямом – Організація Об’єднаних Націй та Європейський Союз.  Післядипломна освіта: Лондонська школа бізнесу Епслі (Apsley Business School London), за напрямом магістр ділового адміністрування.      
Перша юридична практика була отримана у Регіональному суді Кракова, Польща. Починаючи з 1990 року, професійна діяльність пов'язана зі сферою міжнародних відносин та дипломатичними місіями. З 1990 по 1992 роки займав різні посади у міністерствах закордонних справ Польщі, Австрії та Англії. 
Упродовж наступних 12 років в рамках розвитку Організації Об’єднаних Націй (Варшава) та Регіонального бюро Європи та СНД (Нью-Йорк) керував проєктами розвитку регіонів Білорусі, Молдови та Центральної Азії (1992-2004).  
Починаючи з 2004 року, професійна діяльність пов’язана з роботою у Національній асоціації кредитних кооперативів та ощадних спілок NACSCU (Варшава), в контексті якої було впроваджено проєкти у сфері міжнародних фінансових відносин в: Албанії, Азербайджані, Білорусі, Хорватії, Казахстані, Республіці Киргизстан, Македонії, Молдові, Росії, Туреччині та Україні. 
З 2016 року працював в Американському агентстві Міжнародного розвитку (USAID) у Києві. З 2017 року – радник Всесвітньої ради кредитних спілок з питань мобілізації внутрішніх ресурсів, реалізовано проєкти для таких країн як: Албанія, Хорватія, Білорусь, Литва, Македонія, Молдова, Туреччина.
Заступник Голови Наглядової ради ПрАТ СК «ПЗУ Україна» з 2017 по 2020 роки. 
З 2020 року призначений Членом Правління ПрАТ СК «ПЗУ Україна». 

 

Керівництво ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя"

 

Збі̀гнев Шолѝга, Генеральний директор ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя"

Закінчив Гданський університет (факультет економіки транспорту), в 1980 р. - Державну вищу школу кіно, телебачення і театру в м. Лодзь, в 2002 році - Гданьську фундацію підготовки менеджерів. Свою діяльність у сфері страхування почав в 1998 році директором відділення в компанії AVIVA. З 2000 по 2007 рр.. займав ряд керівних посад тієї ж компанії. У 2007 році призначений заступником голови правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна", а з 2009 року в якості генерального директора очолює ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя".