200 років страхування

Керівництво Групи PZU Україна

 

Правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна"

 

Яцек Адріан Матусяк, Голова Правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна"

Закінчив серед іншого: навчання за напрямком суспільна адміністрація на факультеті адміністрації Балтійської Вищої Гуманітарної Школи, післядипломне навчання MBA – міжнародні фінанси у Вищій Школі Торгівлі і Міжнародних Фінансів у співпраці з Tiffin University (Огайо, США), а також аспірантуру на факультеті управління і економіки Гданської Політехніки. Крім цього, був учасником аспірантського семінару з права і політики (Вища Школа Міжнародних Відносин) в Лодзі.
Багато років пов'язаний з фінансовою галуззю. У 2003-2005 роках працював у сфері фінансової кооперації. Роботу у страховій галузі розпочав в PZU S.A., де працював у 2006 – 2007 рр. і по черзі займав посади директора з продажу, директора регіонального відділення в Варшаві і радника Правління. З 2008 по 2009 рік працював у Товаристві Взаємного Страхування як уповноважений Правління з питань інвестицій в Україну, а також як Генеральний директор – Голова Правління ТОВ «Українська страхова компанія кредитних спілок» з місцезнаходженням в Києві. У 2009-2015 роках обіймав найвищі посади в керівних і наглядових органах компаній фінансової галузі на території Польщі та Європейського союзу.
З 2016 року повертається у PZU S.A., де виконує функції радника Правління. У вересні 2016 року призначений Членом Правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна", а в грудні 2016 року – Головою Правління. Є членом Наглядових рад товариств Групи PZU в Литві, Латвії та Естонії.
З 2013 р. є постійним членом Комітету Польської Премії Якості і Членом Комітету Якості і Стандартизації Національної Торгової Палати. Рішенням Президента Республіки Польща нагороджений Хрестом Свободи і Солідарності за заслуги в забезпеченні незалежності та суверенності Польщі і Лицарським Хрестом Ордена Відродження Польщі за визначні заслуги у сприянні демократичним перетворенням у Польщі. 

   

Марек Бабіцький, Член Правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна"

Випускник юридичного факультету Університету в Білостоку, спеціалізація – цивільне право. Отримав звання магістра бізнес-адміністрування (MBA) в Академії Підприємництва і Управління ім. Леона Козмінського в Варшаві. Консалтинговий проект для компанії страхової галузі.
Зі страховою галуззю пов'язаний понад 18 років. Професійну кар’єру розпочав у страховій корпорації Filar-Życie SA (сьогодні UNIQA TunŻ SA), де відповідав, серед іншого, за виведення компанії на локальний ринок, створення мережі продажів і пошук інституційних клієнтів. У 2000-2004 роках працював керуючим мережею продажів у Сопотській страховій компанії ERGO Hestia SA, де відповідав за розвиток і професіоналізацію ексклюзивної мережі продажів. Брав участь у багатьох інноваційних проектах, у тому числі, у першому на польському страховому ринку поглинанні мережі продажів TU PBK SA. У 2004-2006 рр. працював з Towarzystwem Ubezpieczeń Ogólnych SA в рамках Групи Aviva (сьогодні Commercial Union), де відповідав, серед іншого, за розвиток мережі продажів, запровадження нових продуктів, розробку програм стимулювання і лояльності для мережі продажів і клієнтів.
З Групою PZU пов'язаний з березня 2006 року, де обіймав посаду Директора з продажу у Вертикалі Масових Продажів PZU SA, відповідаючи за активізацію продажу, організаційні зміни і реалізацію бізнес-стратегії. З січня 2017 р. призначений на посаду Члена Правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна". 

   

Віталій Щербина, Член Правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна"

Закінчив Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка (факультет філософії). У сфері страхування почав працювати з 1997 року в СК «Кредо-класик». Протягом 2001-2009 рр.. займав ряд керівних посад даній компанії в сфері страхування та перестрахування. У 2009 році призначений на посаду директора департаменту управління продуктами ПрАТ СК "ПЗУ Україна".
З 2011 року входить до складу Правління.

   

 

Керівництво ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя"

 

Збі̀гнев Шолѝга, Генеральний директор ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя"

Закінчив Гданський університет (факультет економіки транспорту), в 1980 р. - Державну вищу школу кіно, телебачення і театру в м. Лодзь, в 2002 році - Гданьську фундацію підготовки менеджерів. Свою діяльність у сфері страхування почав в 1998 році директором відділення в компанії AVIVA. З 2000 по 2007 рр.. займав ряд керівних посад тієї ж компанії. У 2007 році призначений заступником голови правління ПрАТ СК "ПЗУ Україна", а з 2009 року в якості генерального директора очолює ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя".


click fraud detection