PZU S.A.

PZU S.A. (Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna), Варшава, Польща.


Традиції Групи PZU сягають 1803 року, коли у Польщі було засновано першу страхову компанію — з того часу Група PZU забезпечує комплексний страховий захист у всіх найважливіших сферах життєдіяльності. Крім страхової діяльності Група PZU керує пенсійним та інвестиційним фондами.


PZU  S.A. - компанія, що об'єднує всі організації, включені до Групи PZU. Працює в страхуванні життя та ризикового страхування і є найстарішою, найдосвідченішою, а також найбільшою страховою компанією за обсягом продажів, числа клієнтів філіальної мережі і кількістю співробітників і партнерів по співпраці.

PZU - одна з найбільших страхових компаній Центральної та Східної Європи. PZU страхує понад 25 мільйонів поляків і є для більшості з них символом традиції, впевненості та довготривалої присутності на ринку страхування.

З травня 2010 року PZU котирується на Варшавській фондовій біржі.

  • Група має високу рейтингову оцінку серед фінансових установ Центральної та Східної Європи — «А-» (Standard&Poor’s)
  • Найбільший страховик Польщі та один з найбільших страховиків Центральної та Східної Європи (володіє 35% та 18,5% страхового ринку відповідно)
  • Мережа Групи у Польщі складається з більш, ніж 800 офісів і 12 000 агентів, співробітниками Групи є понад 16 000 чоловік
  • Бренд PZU знають 96% населення Польщі.