Страхування персоналу

Добровільне медичне страхування працівників

Кожний роботодавець прагне, щоб його співробіники відчували себе впевненими у завтрашньому дні та захищеними від будь-яких негараздів.

Завдяки медичному страхуванню, що входить до корпоративного соціального пакету, компанія не лише захищає своїх співробітників, але й підвищує таким чином лояльність працівників.

Корпоративне страхування життя

PZU пропонує юридичним особам співпрацю у сфері страхування життя співробітників.

Укладення договору страхування життя та здоров'я персоналу - звичайна практика у розвинених країнах Європи та світу, адже наявність страхового захисту чи пенсійної програми, виплати по яких здійснюються понад гарантовані державою стандарти, є суттєвою частиною соціального компенсаційного пакету підприємства та вигідно вирізняє такого працедавця серед інших конкурентів на ринку праці. З іншого боку, працівник, що має оплачене працедавцем страхування, почувається більш захищеним, має додаткову мотивацію до праці, цінує своє робоче місце та є більш лояльним до працедавця.

Страхування здоров’я на випадок хвороби

Немає нічого дорожчого ніж здоров’я. Непередбачувані хвороби та пов'язані з ними клопоти порушують звичайний ритм життя та іноді потребують значних матеріальних витрат.

Страхова компанія PZU пропонує Вам простий та доступний спосіб захистити себе та своїх співробітників – скористатися програмами страхування здоров'я.

Страхування працівників від нещасних випадків

Життя повне сюрпризів, але не завжди вони приносять тільки радість. Ми готові взяти на себе захист співробітників будь-якої компанії України у будь-яких життєвих та виробничих ситуаціях. 

Туристичне страхування для юридичних осіб

Ми пропонуємо компаніям захистити найцінніше для них - людей. Маючи на руках страховий поліс під час відрядження, подорожі або роботи за кордоном, кожний застрахований працівник в будь-який момент (24 години на добу) зможе отримати необхідну медичну допомогу, не сплачуючи при цьому за неї.