Загальні умови страхового продукту "Комплексне страхування сільськогосподарської продукції в частині страхування посівів сільськогосподарських культур та багаторічних насаджень"
Реєстр посередників страхового продукту "Комплексне страхування сільськогосподарської продукції в частині страхування посівів сільськогосподарських культур та багаторічних насаджень"
Об’єктом страхування є: посіяна, висаджена, сільськогосподарська продукція на праві володіння, користування і розпорядження.
Об’єктом страхування за програмою страхування посівів сільськогосподарських культур, можуть бути наступні сільськогосподарські культури: озима пшениця; яра пшениця; озимий ріпак; озимий ячмінь; ярий ячмінь; озиме жито; озима спельта; озиме тритикале; кукурудза; соняшник; соя; цукровий буряк, коноплі на тресту, гречка.
Об’єктом страхування за програмою страхування багаторічних насаджень, можуть бути наступні багаторічні рослини: яблуні, груші, черешні, вишні, абрикоси, персики, виноград, лохина.
Страхові ризики за програмою страхування посівів сільськогосподарських культур:
Страхові ризики за програмою страхування багаторічних насаджень:
Обмеження страхування:
Не приймається на страхування сільськогосподарська продукція, якщо:
Розмір страхової суми:
За програмою страхування посівів сільськогосподарських культур, страхова сума визначається в межах вартості витрат на посів та вирощування конкретної сільськогосподарської культури.
За програмою страхування багаторічних насаджень, визначається в межах вартості насаджень, або витрат на їх вирощування.
Територія дії договору страхування:
Строк дії договору страхування:
Не визнаються страховими випадками події, що сталися внаслідок:
Не є страховими такі випадки:
Не підлягають відшкодуванню збитки, пов’язані з викраденням чи будь-яким пошкодженням та/або знищенням посівів сільськогосподарських культур та багаторічних насаджень, мародерством та іншими подібними діями під час, внаслідок та після зазначених подій в п. 4.3. Загальних умов;
Не визнаються страховими випадками збитки, що сталися внаслідок впливу будь-яких вибухових матеріалів (вибухових пристроїв промислового, саморобного та/або кустарного виготовлення, вибухових речовин, засобів їх ініціювання, виробів та пристроїв, які містять вибухові речовини тощо).
Не визнається страховим випадком пошкодження (загибель) посівів сільськогосподарських культур, якщо Страхувальником не здійснено робіт по знищенню (пересіву) пошкоджених посіві до 15» травня року вирощування та/або прийнято рішення про подальше їх вирощування.
Підставою для відмови у страховій виплаті є:
Порядок розрахунку страхового відшкодування:
За програмою страхування посівів сільськогосподарських культур, розмір збитку визначається для кожного поля (ділянки) в розмірі застрахованих Страхувальником витрат на посів і вирощування сільськогосподарських культур, але не більше суми, розрахованої виходячи з застрахованої величини витрат на 1 га.
Страхове відшкодування визначається в межах розміру збитку, за вирахуванням франшизи.
Розмір страхового відшкодування не може перевищувати страхову суму, та розраховується в межах ліміту відшкодування, якщо такий ліміт передбачений Договором страхування.
За програмою страхування багаторічних насаджень розмір збитку визначається виходячи з застрахованої вартості насаджень (кущів, дерев, лози) або застрахованих витрат на вирощування насаджень, в залежності від того яка величина застосовувалась при визначенні страхової суми.
Страхове відшкодування визначається в межах розмірі збитку, за вирахуванням франшизи.
Порядок здійснення страхового відшкодування:
Після отримання всіх документів, необхідних для встановлення факту та обставин настання страхового випадку та розміру збитку, Страховик впродовж десяти робочих днів приймає рішення про виплату страхового відшкодування (складає страховий акт) або рішення про відмову у виплаті страхового відшкодування.
Страховик здійснює виплату страхового відшкодування на підставі заяви Страхувальника або Вигодонабувача (їх спадкоємців), форма якої визначена Страховиком, впродовж п’ятнадцяти робочих днів після оформлення і підписання Страхового Акта.
Страховик здійснює виплату страхового відшкодування на банківський рахунок Страхувальника (або Вигодонабувача), згідно реквізитів, вказаних у заяві на виплату страхового відшкодування.
Разом із заявою на виплату страхового відшкодування Страхувальник або Вигодонабувач (їх спадкоємці) надають документи, що встановлюють особу та її повноваження (у тому числі з метою дотримання Страховиком вимог законодавства про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення).
Страхове відшкодування виплачується в національній валюті України.
Страховик має право прийняти рішення щодо відмови у виплаті страхового відшкодування у разі несвоєчасного повідомлення Страхувальником про настання страхового випадку без поважних на це причин.
Дія Договору страхування припиняється та Договір страхування втрачає чинність за згодою сторін у разі несплати Страхувальником чергової частини страхової премії у встановлений договором строк (у разі сплати страхової премії частинами). При цьому Договір страхування вважається достроково припиненим з дня, наступного за встановленим у Договорі страхування днем сплати чергової частини страхової премії, якщо інше не передбачено умовами Договору страхування.
Якщо інше не передбачено Договором страхування, Страховий захист діє протягом усього строку дії Договору страхування, окрім випадків зупинення дії страхового покриття через несплату Страхувальником чергової частини страхової премії (при сплаті Страхувальником страхової премії частинами) в обсязі та строки, встановлені Договором страхування:
Цей страховий продукт не пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору.
Цей страховий продукт може бути додатковою страховою послугою як складовою одного пакета або договору до товару, роботи або послуги, що не є страховою (у тому числі, але не обмежуючись: до кредитного договору, договору оренди, тощо).
Договір страхування може укладатися із поданням Страхувальником заяви на страхування, в якій зазначається перелік обставин, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику при укладенні договору.
В контексті умов обраної Страхувальником Програми страхового продукту Заява та додатки до неї повинна містити наступні відомості, щодо об’єкту страхування:
за програмою страхування посівів сільськогосподарських культур:
На підтвердження інформації, необхідної для укладання Договору страхування Страхувальник має надати Страховику документи (у тому числі з метою дотримання Страховиком вимог законодавства про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення).
за програмою страхування багаторічних насаджень:
Програма комплексного страхування посівів сільськогосподарських культур на період перезимівлі передбачає страхування витрат понесених господарством на посів та вирощування озимих сільськогосподарських культур:
Страхування проводиться на випадок загибелі та пошкодження озимих сільськогосподарських культур внаслідок настання несприятливих погодних умов перезимівлі.
Страхова сума встановлюється для кожного поля (ділянки) застрахованих озимих сільськогосподарських культур.
Базові (індикативні) страхові тарифи – встановлені в залежності від виду сільськогосподарських культур та регіону.
Вартість страхування визначається на основі базового тарифу з врахуванням коригуючих коефіцієнтів в залежності від розміру франшизи, тощо.
Страховий платіж підлягає сплаті одноразово або в розстрочку, але не пізніше ніж до 1 грудня поточного року.
Власник або виробник товарної сільськогосподарської продукції, незалежно від форми власності і господарювання; сільськогосподарські підприємства, учбові і дослідно-виробничі заклади, фабрики, кооперативи, фермерські, селянські господарства та інші форми власності.
Резидент України, за умови пред'явлення документів, що підтверджують наявність у Страхувальника законного майнового інтересу щодо посівів озимих сільськогосподарських, запропонованих на страхування.
Програма дозволяє захистити від загибелі посіви по найбільш небезпечним зимовим ризикам, що частіше за все загрожують рослинам. Під загибеллю розуміється знищення 50% (та більше) рослин від їх первісної щільності.
Програма комплексного страхування посівів сільськогосподарських культур на період перезимівлі передбачає страхування витрат понесених господарством на посів та вирощування озимих сільськогосподарських культур.
Моє ім'я *
Телефон *
Моє місто проживання або найближче до мене місто * Оберіть місто Київ Львів Харків Одеса Дніпро Луцьк Бахмут Бердянськ Біла Церква Болград Бровари Василівка Васильків Вишневе Вінниця Володимир-Волинський Глухів Дніпро Дрогобич Житомир Запоріжжя Звягель (Новоград-Волинський) Івано-Франківськ Ірпінь Калинівка Кам'янець-Подільский Кам’янське Київ Конотоп Краковець Краматорськ Кременчук Кривий Ріг Кропивницький Луцьк Львів Любомль Маріуполь Мелітополь Миколаїв Мукачево Нетішин Ніжин Нікополь Нова Каховка Новомосковськ Новопсков Новояворівськ Обухів Одеса Павлоград Первомайськ Полтава Прилуки Рава-Руська Радехів Рівне Рубіжне Сєвєродонецьк Сміла смт. Куликів Сокільники Соснівка Старобільськ Стрий Суми Тернопіль Ужгород Умань Устилуг Харків Херсон Хмельницький Червоноград Черкаси Чернівці Чернігів Чорноморськ (колишній Іллічівськ ) Чортків Южноукраїнськ Яворів
Показати необов'язкові поля
Виберіть зручний час для дзвінка у найближчий час сьогодні завтра післязавтра 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Мій E-mail Хочу, щоб мені написали
Найближчий підрозділ PZU у моєму місті * Виберіть філіал
Коментар
* - поля обов’язкові для заповнення
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних, наданих у даній формі – заявці на консультацію.