Інвестиції в майбутнє

Ми завжди підтримували діяльних і енергійних студентів та будемо робити це й надалі.

Наші інвестиції у майбутнє — це, перш за все, ініціативи та дії, спрямовані на активних членів студентських організацій. За роки діяльності Групи PZU в Україні у нас склалися міцні партнерські стосунки з міжнародними молодіжними організаціями AIESEC та Enactus, які об’єднують студентів, нещодавніх випускників вищих начальних закладів, викладачів та представників бізнесу.

Ми приймаємо активну участь у багатьох заходах та проектах, що організовуються національними та міжнародними комітетами цих організацій для розвитку таланту й потенціалу до лідерства у молоді, покращення якості життя і життєвих стандартів людей з різними потребами, зміцнення міжкультурного взаєморозуміння та створення позитивного іміджу у суспільстві через розвиток молодих людей.

Міжнародні програми обміну та професіонального стажування, спеціальні теоретичні семінари та практичні заняття з персонального та професійного розвитку, проекти з КСВ та інші спецпроекти, спільні конференції лідерів бізнесу та студентів, національні та всесвітні студентські змагання і конкурси — далеко не повний перелік заходів, у яких приймали участь співробітники PZU в Україні.

Одним із спецпроектів, яким ми по праву можемо пишатися, є проект «Безпечна дорога до школи». Цей масштабний захід було підготовлено та втілено в життя, завдяки спільним зусиллям студентських команд Enactus та співробітників Групи PZU в Україні.

Короткий опис проекту, його ціль, критерії оцінки та результати Ви можете знайти тут.

Фотозвіт проекту можна знайти на нашій сторінці в Facebook.

Окрім того, Група PZU в Україні є одним із партнерів та спонсорів проведення інтелектуального чемпіонату «Управлінські поєдинки: технологія перемоги». Управлінська боротьба — це вид інтелектуального єдиноборства, що підвищує рівень спеціалістів у галузі менеджменту. Турнір з управлінської боротьби – це спортивне змагання, що проводиться за методикою В.М Тарасова, одного з провідних міжнародних фахівців з менеджменту, творця унікальної методики навчання управлінців, керівника Талліннської школи менеджерів, яка отримала широке визнання як в Україні, так і за кордоном.

Більше про турнір «Управлінські поєдинки: технологія перемоги», який проводиться на базі Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Ви можете дізнатися тут (http://fef.kneu.edu.ua/ua/depts7/k_strahuvannja/nvp_strah/).