Процес підбору персонала

Перші кроки до роботи у Страховій групі PZU в Україні:

  • ознайомтесь з відкритими вакансіями та вимогами до них. Повірте, що Ви отримаєте ту роботу, для якої у Вас є здібності та бажання,
  • заповніть анкету та чекайте на запрошення до співбесіди,
  • готуючись до співбесіди в департаменті управління персоналом, отримайте базову інформацію про Страхову групу PZU в Україні та про сучасну ситуацію на ринку страхування України.

Під час співбесіди оцінюватимуться Ваші мотивації та особисті якості, а також рівень професійної підготовки. За результатами цієї співбесіди визначтесь, якому напрямку найкраще відповідає Ваш потенціал і на Вас чекатиме співбесіда з керівником відповідного відділу. Тут оцінюватимуться професійні навички, досвід і знання. Про результати співбесіди Ви дізнаєтесь впродовж тижня після проходження останнього інтерв’ю.

Якщо в даний час вакансія, яка б могла Вас зацікавити, відсутня, але Ви маєте бажання працювати в Групі PZU в Україні, Ви можете надіслати своє резюме на адресу personal@pzu.com.ua, вказавши бажану посаду та напрямок діяльності. Наші фахівці обов’язково його розглянуть та зв’яжуться з Вами за наявності вакансії, яка відповідатиме Вашому професійному рівню та досвіду роботи.

Бажаємо успіхів!