Практика та стажування

Обираючи Групу PZU в Україні, Ви здобуваєте нові компетенції, знання та досвід, які допоможуть Вам розкрити свій потенціал і успішно адаптуватися у професійному середовищі. Якщо Ви прагнете дізнатися, що являє собою справжній бізнес ще під час навчання у вузі, компанія пропонує наступні програми:

  • літнє стажування (тривалість один місяць)
  • переддипломна практика.

Умови літнього стажування студентів

До участі у цій програмі запрошуються студенти вузів, що навчаються на 4 та 5 курсах. Перш за все, Вам необхідно самостійно визначитися з вибором професійних зон персонального інтересу, виходячи із зазначених функціональних напрямків, що існують у Групі PZU. У травні місяці поточного року департамент управління персоналом формує список бажаючих і організовує низку зустрічей та презентацій представників Групи PZU в Україні перед студентськими аудиторіями. В ході цих заходів співробітники Групи дають відповіді на всі питання про діяльність Групи PZU в Україні та за її межами, а також обговорюють різні ситуації, які стосуються даної практики і можливого майбутнього працевлаштування (як на повний робочий день, так і з частковою зайнятістю).

До початку таких зустрічей студенту необхідно підготуватися та надіслати на електронну адресу представника департаменту управління персоналом групи (avolynets@pzu.com.ua) коротке резюме і невелике есе (їх загальний обсяг не повинен перевищувати 2 сторінки друкованого тексту формату А4) з відповідями на наступні питання:

  1. Чому я хочу працювати в страховому бізнесі?
  2. Яке функціональне спрямування приваблює мене у страховому бізнесі найбільше і чому?

За результатами відбору формується група, учасникам якої запропонують проходження літньої практики у зазначені терміни відповідно до особистих переваг та професійного потенціалу кожного окремого студента. Проходження практики здійснюється на безоплатній основі. За її результатами студентам може бути запропоновано працевлаштування в Групі PZU в Україні на взаємовигідних умовах.

Умови переддипломної практики студентів

До участі у цій програмі запрошуються студенти останніх курсів вузів, дипломна робота яких пов’язана зі страховим бізнесом. До 20 вересня поточного року Вам необхідно надіслати на електронну адресу представника департаменту управління персоналом (avolynets@pzu.com.ua) коротке резюме і невелике есе (обсяг резюме та есе не повинен перевищувати 2 сторінки друкованого тексту формату А4) з відповідями на наступні питання:

  1. Чому я хочу писати диплом на основі Страхової групи PZU в Україні?
  2. Тема моєї дипломної роботи?
  3. Терміни проходження переддипломної практики?
  4. Яке функціональне спрямування компанії необхідно проаналізувати в своїй дипломній роботі і як саме?

Після опрацювання наданої інформації компетентними співробітниками на базі центрального офісу групи організовується процес відбору студентів із урахуванням їх загальної кількості та тематики дипломних робіт, в якому беруть участь фахівці відповідних функціональних напрямів і представники департаменту управління персоналом. За результатами відбору формується група, учасники якої запрошуються до проходження переддипломної практики у погоджені терміни. Проходження практики здійснюється на безоплатній основі. За її результатами студентам може бути запропоновано працевлаштування в Групі PZU в Україні на взаємовигідних умовах.

Завдяки програмам стажування, що розроблені фахівцями PZU для студентів, Ви маєте можливість на власному досвіді відчути переваги та перспективи страхової діяльності, зануритися у справжній бізнес процес та побудувати відносини, які ще не раз стануть у нагоді впродовж усієї Вашої кар'єри. Ваше майбутнє професійне становлення насамперед залежить від Вас та від максимального використання можливостей, в тому числі і тих, які пропонуються Групою PZU в Україні.