Договори публічної оферти

Оферта(публічна частина) №001 від  10.09.2021 Договору добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів та від нещасного випадку на транспорті за програмою "ДЦВ+ДНВ"

Оферта(публічна частина) №001 від  10.09.2021 Договору добровільного страхування наземних транспортних засобів за програмою "Автозахист"

Договір добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів та від нещасного випадку на транспорті за програмою «Легкий захист» (Оферта)

Публічна Оферта про використання факсимільного відтворення підпису  між ПрАТ СК «ПЗУ УКРАЇНА», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» та ТОВ «АВТ БАВАРІЯ УКРАЇНА»

Оферта (публічна частина) № 001 від 14 квітня 2021 р. Договору добровільного страхування наземних транспортних засобів ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

Договір страхування подорожуючих за кордон (Оферта) за програмою «Еліт», затверджений наказом ПрАТ СК «ПЗУ Україна» №31 від 20 січня 2021 р. (для продажів на сайтах партнерів)

Договір страхування подорожуючих за кордон (Оферта) за програмою «Бізнес», затверджений наказом ПрАТ СК «ПЗУ Україна» №31 від 20 січня 2021 р. (для продажів на сайтах партнерів)

Договір страхування подорожуючих за кордон (Оферта) за програмою «Стандарт», затверджений наказом ПрАТ СК «ПЗУ Україна» №31 від 20 січня 2021 р. (для продажів на сайтах партнерів)

Договір добровільного страхування багажу (договір приєднання)

Пропозиція для держателів банківських карт «Креді Агріколь Банк» (Оферта)

Договір добровільного страхування життя власника автомобільного транспортного засобу БЕЗПЕКА (договір приєднання)

Пропозиція для держателів банківських карт ПУМБ (Оферта)