Внутрішній рекрутинг

Ми ставимося до внутрішнього рекрутингу та кар’єрного росту як до одного з найважливіших елементів розвитку наших співробітників. Кожен процес підбору кадрів на відкриті позиції передбачає залучення внутрішніх кандидатів. Такий підхід, що надає співробітникам додаткову можливість для підвищення свого рівня кваліфікації, допомагає знайомитися з новими функціональними напрямками та сферами діяльності та забезпечує отримання досвіду в структурі Групи PZU в Україні, є одним з основних елементів діючої мотиваційної системи.

Ми завжди підтримуємо наших співробітників у їх прагненні просуватися кар’єрними сходами. Задля цього нами розробляються програми розвитку для співробітників, які допомагають їм набути необхідні знання та навики, що вимагаються на новій посаді.

Одним із ключових напрямків розвитку персоналу Групи PZU в Україні є формування управлінського потенціалу. З цією метою в компанії реалізується довгострокова програма формування та підготовки кадрового резерву.

Програма кадрового резерву орієнтована на підготовку «наступників» на найбільш критичні та важливі для бізнесу управлінські позиції. Для кожного учасника програми формується індивідуальний план розвитку, що включає як елементи саморозвитку, так і участь у внутрішніх та зовнішніх навчальних тренінгах і семінарах. Під час перебування у кадровому резерві учасники залучаються до участі у крос-функціональних бізнес-проектах, проходять стажування у суміжних підрозділах компанії, відточують свою управлінську майстерність через наставництво та «коучинг» по відношенню до своїх молодших колег.

Кадровий резерв формується з числа висококваліфікованих співробітників, які демонструють найкращі результати діяльності та володіють необхідними професійно-діловими якостями.

Щорічна автоматизована оцінка персоналу (планова та підсумкова) дозволяє об’єктивно виявити найкращих співробітників, оцінити наявність у них менеджерського потенціалу. В рамках оцінюваних періодів співробітники компанії працюють над виконанням поставлених цілей, отримують рекомендації щодо подальшого професійного вдосконалення та кар’єрного росту.