Страхування подорожуючих в країни Шенгенської угоди

Оформлюючи візу для виїзду за кордон, особливу увагу слід приділяти страхуванню, яке є обов’язковою вимогою країн ЄС. Правильно оформлений поліс у надійній страховій компанії надасть вам справжній захист на весь час перебування за кордоном. 

Вимоги консульства щодо страхового полісу подорожуючих в країни Шенгенської угоди:

 • Умови страхування повинні відповідати вимогам «Рішення Ради ЄС 2004/17 відносно медичного страхування подорожуючих за кордон» (є обов`язковим з червня 2012р.);
 • Страховий поліс повинен бути лише у друкованому вигляді;
 • Територія страхування – країни Шенгенської угоди, Європа;
 • Період страхування – на період візиту + 15 днів;
 • Страхова сума – не менше 30 000 EUR;
 • Франшиза – від 0 до 100 EUR;
 • Обов’язково – дата народження, адреса проживання, прізвище та ім’я застрахованої особи.

Поліс є дійсним лише за умови його оплати та наявності платіжного документу.

Переваги страхування в PZU

Покриття СOVID-19

Страховий поліс PZU для подорожуючих за кордон надає спеціальний захист на випадок інфікування COVID-19 під час подорожі за кордон. Даний захист включено у всі поліси туристичного страхування для подорожуючих за кордон і включає в себе: діагностику, лікування, медичну евакуацію та репатріацію з лімітом на 3 000 у.о. Ліміт на строк покриття: 30 календарних днів з дати перетину кордону.

Замовити консультацію

 

Повертаємо витрати на візу

Страховий поліс PZU для подорожуючих в країни Шенгенської угоди надає спеціальний захист на випадок відмови у відкритті візи. Оперативне страхове відшкодування консульського збору та витрат на послуги візового центру.

Перейти

 

Страховка для візи онлайн. Оформлення та оплата полісу не виходячи з дому!

 Не маєте часу їхати за полісом? Хочете порахувати вартість своєї страховки самостійно? Обирайте онлайн страхування в PZU: підбирайте оптимальну для Вас програму страхування, оплачуйте та отримуйте поліс з доставкою.

Перейти

   

Для вашої зручності страхова компанія «PZU Україна» у всіх 17 пунктах прийому візових анкет до Польщі відкрила точки продажу страхових полісів для візи.  Адреси пунктів прийому візових анкет та точок продажу страхових полісів дивіться тут.

Звертаємо Вашу увагу, що поліс страхування для візи ви також можете оформити в будь-якому з відділень «PZU Україна», адреси дивіться тут.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам отримати візу, а PZU забезпечить Вам надійний страховий захист.

Бажаємо приємної подорожі!
 

Повертаємо витрати на візу


 
Кожний, хто придбав поліс PZU подорожуючих за кордон, отримує спеціальний страховий захист у разі відмови у видачі візи з будь-якої причини*.
Щоб отримати відшкодування вартості консульського та сервісного збору необхідно мати відповідний діючий договір страхування PZU на момент подачі документів на візу.

Ліміт відшкодування складає 1 600 грн.

Документи, необхідні для виплати відшкодування:

 • Закордонний паспорт з відміткою про відмову у видачі візи або рішення консульського відділу про відмову у візі;
 • Документи, що підтверджують оплату наданих послуг (візовий та сервісний збір);
 • Договір страхування;
 • Заява про настання страхового випадку;
 • Копія паспорту громадянина України;
 • Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

*Протягом 2012-2015 року кількість відмов у видачі візи українцям до країн Шенгенської угоди залишається стабільною – на рівні 2%. Це майже 30 тис. осіб (дані Представництва ЄС в Україні).

 • Правила перетину кордону з ЄС і перелік необхідних документів подекуди сформульовані неоднозначно і створюють можливість різних трактувань. З однієї сторони, наявність страхового полісу у громадян країн, що користуються правом безвізового в’їзду, не вимагається. З іншої сторони, під час проходження прикордонного контролю працівники відповідної служби мають право перевірити наявність полісу страхування.

  ВАЖЛИВО! Наявність страхового полісу, в першу чергу, необхідна для Вашої власної безпеки, тому, в яку б країну світу Ви не подорожували б, ми рекомендуємо завжди дбати про свій власний захист.

  1. Страховий захист має діяти у всіх країнах Шенгенської зони на весь заплановий період перебування.
  2. Згідно договору страхування відшкодуванню мають підлягати: витрати на невідкладну медичну допомогу та/або невідкладну госпіталізацію, витрати на транспортування до постійного місця проживання у випадку захворювання або смерті.
  3. Мінімальне покриття для страхових випадків має становити 30 000 євро.
 • Страховий поліс можливо оформити у будь-якому відділенні ПрАТ СК «ПЗУ Україна» або on-line.

 • Це питання Вашої власної безпеки, тому ПрАТ СК «ПЗУ Україна» наполегливо рекомендує оформити поліс страхування.

 • Все залежить від наступних параметрів: тривалість поїздки, вік, мета поїздки, програма страхування і т.п. Розрахувати вартість полісу Ви можете у найближчому офісі ПрАТ СК «ПЗУ Україна» або on-line.

 • Розрахувати вартість полісу Ви можете у найближчому офісі ПрАТ СК «ПЗУ Україна» або on-line.

 • Договір страхування не є обов'язковим документом для в'їзду до Польші, але його наявність є рекомендованою.

 • Страховий поліс можливо оформити у найближчому офісі ПрАТ СК «ПЗУ Україна» або on-line.

 • Згідно полісу страхування ПрАТ СК «ПЗУ Україна», Страховик сплачує витрати на діагностику (при наявності підозри на COVID-19) та лікування COVID-19, медичну евакуацію та репатріацію тіла, наданих протягом 30 днів з моменту набуття чинності Договором страхування в межах суми 3 000 у.о.

 • Згідно полісу страхування ПрАТ СК «ПЗУ Україна», покривається надання невідкладної допомоги при ускладненні вагітності по 26-й тиждень (включно), а саме - послуги швидкої допомоги та невідкладної стаціонарної допомоги.

 • Все залежить від умов договору страхування, який оформлює роботодавець. Згідно умов договору, який надає повноцінний гарантований захист мають організовуватися такі послуги (або відшкодовуватися витрати на їх організацію) як: невідкладна медична допомога, невідкладна стаціонарна/амбулаторна допомога з медикаментозним забезпеченням, медична евакуація та репатріація тіла до місця постійного проживання. Якщо у договорі, який оформив роботодавець, відсутня хоча б одна з вище зазначених послуг, ПрАТ СК «ПЗУ Україна» наполегливо рекомендує Вам додатково самостійно оформити договір страхування подорожуючих за кордон.

 • Особа, транспортний засіб якої було пошкоджено, зможе отримати відшкодування (компенсація вартості відновлювального ремонту пошкодженого транспортного засобу) за умови надання всіх необхідних документів (згідно умов Договору страхування).

 • В ПрАТ СК «ПЗУ Україна» є можливість укладання договорів для покриття багаторазових поїздок за кордон. Вам необхідно повідомити загальну кількість днів, які Ви плануєте провести за кордоном (ліміт кількості днів перебування за кордоном) та уточнити проміжок часу, на який Вам необхідно оформити договір (строк дії Договору). Таким чином, Ви, як приклад, зможете оформити річний договір з лімітом перебування за кордоном 35 днів (або з іншою необхідною для Вас кількістю днів) і зможете відправлятися у поїздки, будучи впевненими у гарантованому та надійному захисті.

 • Це різниця між кількістю днів строку дії Договору та ліміту перебування за кордоном. Наявність так званого «коридору» дозволяє оформити договір страхування для багаторазових поїздок за кордон.

 • Так, можливо. В такому разі, Страхувальником за договором має виступати повнолітня особа. При укладанні договорів по відношенню до дітей застосовуються знижки.

 • Договір страхування набуває чинності з дати, встановленої в Договорі страхування, як день початку строку дії Договору страхування, але не раніше надходження на рахунок або внесення в касу Страховика чи його посередника страхової премії та моменту проходження Застрахованою особою державного кордону України. Відповідно, договір придбаний в момент перебування за кордоном діяти не буде. Виключенням є договори, оформлені в інтернет-магазині, якщо дотримуються усі вимоги, що вказані на цій сторінці.

 • Ви можете оформити поліс страхування в будь-якому з відділень ПрАТ СК «ПЗУ Україна». Також ви можете замовити страховий поліс on-line.

 • Ви можете отримати онлайн консультацію, натиснувши кнопку «Замовити консультацію» під цим питанням.

За даними спеціалізованого видання «Insurance TOP», PZU посідає у рейтингу надання послуг страхування медичних витрат при перебуванні за кордоном 1-ше місце в Україні.

Українська PZU входить до складу найбільшої страхової групи Східної та Центральної Європи – польської PZU S.A.