200 років страхування

Страхування автопарків

Юридичним особам PZU пропонує повний спектр продуктів для покриття автотранспортних ризиків.

Під Ваш запит фахівцями компанії розробляється страхове покриття, яке максимально враховує специфіку експлуатації транспортних засобів і включає в себе вимоги компанії до наповнення програм страхування.
Наш досвід успішного врегулювання страхових випадків дозволяє нам встановити індивідуальний підхід у визначенні вартості поліса для кожного корпоративного клієнта.
 

Переваги співпраці:

  • Персональні менеджери з корпоративних продажів і врегулювання, які нададуть професійну консультацію та підбір оптимального рішення для корпоративного парку будь-якого клієнта;
  • Гнучка цінова політика;
  • Вигідні умови оплати;
  • Відсутність обмежень за віком і стажем водіїв;
  • Мінімальний набір виключень в договорі страхування;
  • Додатковий сервіс PZU КАСКО Assistance з розширеним набором послуг для корпоративних клієнтів;
  • Виїзд аварійного комісара на місце події для допомоги в оформленні ДТП;
  • Система дистанційного врегулювання збитків - оформлення страхових випадків безпосередньо на СТО, де планується проведення ремонту;
  • Спеціальні пропозиції по страхуванню персоналу.

КАСКО для юридичних осіб

Добровільне страхування наземного транспорту (КАСКО) — страхування транспортних засобів від пошкодження, знищення, втрати внаслідок дорожньо-транспортної події, незаконного заволодіння, пожежі, вибуху, стихійного лиха, протиправних дій третіх осіб, зовнішнього впливу сторонніх предметів.

Автоцивілка

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (автоцивілка) — це вид страхування, який спрямований на забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну потерпілих при експлуатації транспортних засобів на території України.

Зелена картка для юридичних осіб

Міжнародне обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних автотранспортних засобів («Зелена картка») — відповідальність за матеріальну шкоду, що може бути нанесена майну, здоров’ю та життю постраждалих осіб на території країн-членів системи «Зелена картка».

Нещасний випадок

Добровільне страхування від нещасного випадку на транспорті — страхування пасажирів та водіїв за паушальною системою страхування чи за системою місць.

Добровільна «Автоцивілка» для юридичних осіб

Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (Добровільна «Автоцивілка») - це механізм захисту, який забезпечує відшкодування шкоди, заподіяної потерпілим в результаті ДТП третім особам, у випадку, якщо сума збитку перевищує ліміт відповідальності за полісом ОСЦПВВНТЗ. 

click fraud detection