PZU КАСКО Assistance

До кожного полісу КАСКО ми пропонуємо зручний сервіс PZU КАСКО Assistance! З 1 вересня 2015 року перелік сервісів розширено новими безкоштовними опціями. Службою евакуатора відтепер можна користуватися не тільки у разі пошкодження транспортного засобу в ДТП, а й у разі поломки. Якщо машину довелося доставляти на СТО за допомогою евакуатора, PZU готова на час ремонту надати підмінне авто або таксі. Залишаються в пакеті та інші послуги, які вже стали популярними - запуск двигуна при розрядженому акумуляторі, доставка пального і заміна колеса.

PZU КАСКО Assistance - допомога 24/7 для Вашого авто в дорозі.

PZU пропонує скористатися послугою Підмінного авто у разі настання страхової події або поломки автомобіля, що роблять неможливим його подальший рух. Ця послуга може бути надана лише на час проведення ремонту авто за умови його евакуації на СТО згідно програми Assistance. Ліміт 3 000 грн.
 
Умови:
 • Підмінний автомобіль надається на умовах прокатної компанії;
 • Клас (сегмент) авто можна обирати з наявних у прокатній компанії;
 • Страхова компанія компенсує вартість підмінного автомобіля в межах передбаченого ліміту;
 • Гарантійний депозит, що є умовою надання підмінного авто в прокатній компанії, не входить до суми ліміту та забезпечується клієнтом самостійно.
Виключення:
 • Водії спеціалізованих транспортних засобів (таксі, автобусів, вантажівок) не мають права на отримання послуги;
 • Підмінний автомобіль не надається для здійснення комерційної діяльності; 
 • Послуга Підмінне авто не надається одночасно з послугою Таксі.
Альтернативою підмінному авто може стати таксі. Компанія організує вам таксі у разі настання страхової події або поломки автомобіля, що роблять неможливим його подальший рух. Послуга Таксі надається на час проведення ремонту авто за умови його евакуації на СТО згідно програми Assistance. Ліміт 500 грн.
 
Виключення:
 • Водії спеціалізованих транспортних засобів (таксі, автобусів, вантажівок) не мають права на отримання послуги; 
 • Не передбачено використання таксі для здійснення комерційної діяльності;
 • Послуга Таксі не надається одночасно з послугою Підмінне авто.
У разі поломки автомобіля PZU організує евакуацію з місця поломки до найближчої СТО авторизованого дилера. Ліміт 1 000 грн.
 
Зауважте!
 • Якщо автовласник забажає евакуювати своє авто до іншого місця, ніж СТО авторизованого дилера, яку запропонувала страхова компанія, то він має сплатити власними коштами різницю між загальною вартістю евакуації та вартістю евакуації з місця настання поломки до найближчої СТО авторизованого дилера.
 • Якщо простій евакуатора виник не з вини автовласника, його вартість компенсується страховою компанією.
 • Обов’язковою умовою надання послуг евакуації є супроводження водієм свого авто до місця призначення.
Якщо в автомобілі розрядився акумулятор, ми організуємо безкоштовну технічну допомогу по запуску двигуна від стороннього джерела живлення. Однак придбання нових елементів живлення, їх заміна чи ремонт цією послугою не передбачені.
 
Зауважте!
Після вдалого запуску двигуна службою технічної допомоги необхідно негайно звернутися до СТО дилерської мережі для ліквідації причин поломки. Якщо звернення до СТО не було та подібна ситуація виникла повторно протягом 1 місяця, клієнту може бути відмовлено у компенсації послуг повторного виклику служби технічної допомоги чи евакуації.
У разі необхідності автовласнику буде організовано виїзд служби технічної допомоги, яка замінить колесо на запасне, що входить у комплектацію автомобіля.
 
Зауважте!
Дана послуга не включає придбання нових покришок чи колісних дисків, а також їх заміну чи ремонт.
У випадку пошкодження більше ніж 1 колеса, автовласнику буде запропоновано послугу евакуації до найближчого шиномонтажного центру.
Надається у разі непередбачуваної ситуації, коли пальне закінчилося раніше, ніж водій зміг дістатися до АЗС.
Клієнту буде організована доставка пального до місця зупинки авто в об’ємі до 10 л.
 
Зауважте!
Вартість пального водій сплачує самостійно.