Страхування відповідальності

Страхування відповідальності

Ми відшкодуємо Ваші збитки, які Ви можете зазнати внаслідок завдання шкоди третім особам.

Перед третіми особами

Страхування відповідальності перед третіми особами — вид страхування може включати в себе страховий захист від збитків, завданих життю, здоров’ю та/чи майну третіх осіб майном, що знаходиться у володінні чи під контролем Страхувальника.

Митних брокерів

Страхування професійної відповідальності митних брокерів — вид страхування, покликаний компенсувати шкоду третім особам при наданні послуг митного брокера (посередника).

Нотаріусів

Страхування професійної відповідальності нотаріусів призначене для забезпечення страхового захисту як нотаріальних контор, так і приватних нотаріусів.

Власників зброї

Страхування відповідальності власників зброї — обов'язкове страхування цивільної відповідальності громадян України, що мають у власності чи іншому законному володінні зброю, за шкоду, яка може бути заподіяна третій особі або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання цієї зброї.

Власників собак

Страхування відповідальності власників собак — вид страхування, за яким дієздатні громадяни та юридичні особи, що на законних підставах є власниками собак, можуть застрахувати свою відповідальність перед третіми особами за нанесену матеріальну та фізичну шкоду.

Приватних виконавців

Страхування відповідальності приватних виконавців – це вид страхування, згідно якого відшкодовується шкода ненавмисно завдана Страхувальником третім особам внаслідок неналежного виконання Страхувальником (приватним виконавцем) своїх обов’язків.