Страхування майна

Страхування майна

Наше житло дає кожному з нас тепло та домашній затишок. Але, в той самий час, потребує захисту. Практичний досвід показує, що навіть в кожному окремому будинку відбувається досить велика кількість пошкоджень та аварій. Що робити, якщо неприємності сталися у сусідів, а постраждало ваше майно? Хто компенсує збитки? А де взяти гроші на купівлю нової квартири в разі її повного пошкодження незалежно від причин: будь то стихійне лихо, аварія чи власна необачність?

Страхування будинків та квартир -  це реальна необхідність чи розкіш? Звичайно, страхування квартири та відповідальності перед сусідами не врятує квартиру від потопу чи пожежі, але захистить вас від фінансових збитків.

Група PZU в Україні пропонує до Вашої уваги різні види страхування майна фізичних осіб, які дозволять Вам не хвилюватися про безпеку вашого майна.

Страхування приватного майна

Продукт за яким Ви зможете обрати страховий захист у будь-якій комбінації із запропонованих ризиків

Квартира Будинок Дача

Пакетний вид страхування, що дозволяє швидко та недорого захистити власне нерухоме майно з таким переліком ризиків, що підходить саме вам. Для заключення договору страхування за програмами "Квартира.Будинок.Дача" проводити попередній огляд житла експертом не потрібно. 

Small business

Пакетний продукт, що допоможе захистити Ваш бізнес, а також компенсувати недоотриманий прибуток при настанні страхового випадку.

Безпечна подорож

Продукт, який забезпечить захист Вашого житла під час Вашої подорожі за кордон.