Страхування майна

Наше житло дає кожному з нас тепло та домашній затишок. Але, в той самий час, потребує захисту. Практичний досвід показує, що навіть в кожному окремому будинку відбувається досить велика кількість пошкоджень та аварій. Що робити, якщо неприємності сталися у сусідів, а постраждало ваше майно? Хто компенсує збитки? А де взяти гроші на купівлю нової квартири в разі її повного пошкодження незалежно від причин: будь то стихійне лихо, аварія чи власна необачність?

Страхування будинків та квартир -  це реальна необхідність чи розкіш? Звичайно, страхування квартири та відповідальності перед сусідами не врятує квартиру від потопу чи пожежі, але захистить вас від фінансових збитків.

Група PZU в Україні пропонує до Вашої уваги різні види страхування майна фізичних осіб, які дозволять Вам не хвилюватися про безпеку вашого майна.

Продукт за яким Ви зможете обрати страховий захист у будь-якій комбінації із запропонованих ризиків. Детальніше

Пакетний вид страхування, що дозволяє швидко та недорого захистити власне нерухоме майно з таким переліком ризиків, що підходить саме вам. Для заключення договору страхування за програмами "Квартира.Будинок.Дача" проводити попередній огляд житла експертом не потрібно. Детальніше

Пакетний продукт, що допоможе захистити Ваш бізнес, а також компенсувати недоотриманий прибуток при настанні страхового випадку. Детальніше