Страхування дітей від нещасних випадків

Всі батьки знають як важко захистити дитину від неприємностей. Як би ми не наголошували своїм дітям про безпечну поведінку, як би не слідкували - діти багато часу проводять в школі, на дитячих майданчиках, на гуртках та позашкільних закладах, а це передбачає жваве спілкування з однолітками, біганину та активні ігри і як наслідок - можливі нещасні випадки. 

Добровільне медичне страхування дітей від нещасних випадків - це надійний спосіб подбати про безпеку та здоров'я власної дитини. Страхова компанія PZU створила спеціальну програму, яка не лише забезпечить грошову компенсацію у непередбачуваній ситуації, а й дозволить у найкращий спосіб допомогти власній дитині.

Хто може виступати Страхувальником

Договір страхування може оформити доросла фізична особа або юридична особа (для груп дітей).

Хто може бути Застрахованим

Діти віком від 3 до 17 років, а саме вихованці дитячих дошкільних закладів; учні (школярі) загальноосвітніх навчальних закладів: шкіл, гімназій, коледжів, ліцеїв; учні або студенти закладів початкової і середньої професійної освіти: профтехучилищ, технікумів тощо (за виключенням учнів спортивних навчальних закладів).

Строк дії договору – 1 рік.

Територія страхування – весь світ.

Страховий захист - 24 години на добу.

Страховий випадок

Страховими випадками за програмою "Страхування дітей від нещасного випадку" являються травматичне ушкодження, в тому числі внаслідок протиправних дій третіх осіб, гостре отруєння отруйними рослинами, грибами, хімічними речовинами (промисловими або побутовими), ліками (крім випадків самолікування), утоплення, асфіксія внаслідок попадання сторонніх тіл або рідин у дихальні шляхи, укуси тварин, у тому числі, змій, отруйних комах, захворювання кліщовим енцефалітом (енцефаломієлітом), правцем, сказом, ботулізмом, позаматкова вагітність (якщо вона призвела до видалення органів малого тазу), опіки, ураження блискавкою або електричним струмом, обмороження, переохолодження.

Страхові виплати

Страхові виплати - це грошові суми, які виплачуються Страховиком при настанні страхового випадку. Виплати здійснюються згідно «Таблиці розмірів страхових виплат по страхуванню від нещасного випадку», вони розраховуються у відсотках від страхової суми, в залежності від тяжкості травми або функціонального розладу внаслідок нещасного випадку. Максимальна виплата дорівнює обраній страховій сумі.
Загальна страхова сума на одну особу – від 5 000 до 50 000 гривень.

Переваги страхування в PZU

Програма страхування дітей від нещасного випадку передбачає можливість вибору страхових сум (розміру покриття).
Дія договору страхування не обмежується знаходженням на території навчального або дошкільного закладу. Страхове покриття розповсюджується на заняття фізкультурою та на заняття в спортивних секціях.
Страховий захист 24 години на добу по всьому світу.
Документи на виплату приймаються у найближчому офісі СК “ПЗУ Україна”.

Тарифи залежать від кількості застрахованих (для  груп) та розміру страхової суми.

Приклад розрахунку страхових платежів для груп школярів

Страхова сума на одну особу, грн Страховий платіж на одну особу (кількість З.О. до 20), грн Страховий платіж на одну особу (кількість З.О. більше 20), грн
5 000,00 28,00 22,00
10 000,00 56,00 45,00
20 000,00 111,00 89,00
25 000,00 139,00 111,00
30 000,00 167,00 134,00
50 000,00 278,00 223,00

Документи, що необхідні для укладання договору

  • громадянський паспорт
  • індивідуальний податковий номер (батьків)

Документи, що необхідні для отримання виплати

  • Заява про страхову виплату з зазначенням обставин настання та характеру страхового випадку від особи, яка зазначена у Договорі для отримання страхової виплати; Договір (копію);

  • Договір (копію);

  • Документи, що підтверджують настання страхового випадку (оригінали, або завiренi вiдповiдними медичними установами, або уповноваженим представником Страховика копії):

           -     медична довідка (або довідка), підписана відповідальною особою та завірена печаткою медичного закладу, із вказаними прізвищем пацієнта, точним діагнозом, датою звернення за медичною допомогою;

-     рентгенологічні знімки, результати лабораторних та інструментальних методів дослідження, а також інші документи за запитом Страховика, якщо це необхідно для прийняття рішення;

-     в разі смерті Страхувальника/Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку: свідоцтво про смерть Застрахованої особи; протокол розтину, або акт судово-медичної експертизи; документи про правонаступництво (для Спадкоємців).Паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру особи, яка отримує страхову виплату;

  • Паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру особи, яка отримує страхову виплату;

  • Свідоцтво про народження;

  • Матеріали слідчих та судових органів – у разі необхідності*

     

     

    *Документи надаються у разі, якщо у зв’язку з подією, яка призвела о страхового випадку, порушено кримінальну справу, розпочато слідство, розпочато судовий процес або закінчено слідство або судовий розгляд.