Корпоративне страхування життя

PZU пропонує юридичним особам співпрацю у сфері страхування життя співробітників.

Укладення договору страхування життя та здоров'я персоналу - звичайна практика у розвинених країнах Європи та світу, адже наявність страхового захисту чи пенсійної програми, виплати по яких здійснюються понад гарантовані державою стандарти, є суттєвою частиною соціального компенсаційного пакету підприємства та вигідно вирізняє такого працедавця серед інших конкурентів на принку праці. З іншого боку, працівник, що має оплачене працедавцем страхування, почувається більш захищеним, має додаткову мотивацію до праці, цінує своє робоче місце та є більш лояльним до працедавця.

Програми корпоративного страхування життя, розроблені нашою компанією, дозволять вам:

  • Мотивувати співробітників
  • Підвищити лояльність співробітників
  • Підвищити соціальну захищеність співробітників і їх близьких
  • Спланувати та мінімізувати соціальні ризики, пов'язані зі здоров'ям співробітників
  • Утримати ключових співробітників
  • Мати переваги при наборі кваліфікованих кадрів
  • Підвищити імідж компанії

PZU пропонує корпоративним клієнтам укласти ризикові, накопичувальні та пенсійні програми страхування життя найманих працівників, в т.ч. програми, які є пільговими щодо оподаткування.
При цьому PZU гарантує індивідуальний підхід до кожного корпоративного клієнта, що враховуватиме його реальні потреби та можливості: підприємству буде запропонований страховий продукт, який передбачатиме захист від страхових ризиків, актуальних саме для цього підприємства, з розмірами страхових виплат, які забезпечать суттєву фінансову допомогу працівникам та їхнім родинам.

Захист працівників від непередбачуваних життєвих обставин гарантують програми ризикового страхування життя, які можуть забезпечити значні виплати у разі смерті, інвалідності, критичного захворювання, травми, госпіталізації працівника тощо. Детальніше

Турбота про майбутній добробут та забезпечену старість працездатного населення - основна мета кожної пенсійної системи будь-якої країни. Проте українське сьогодення викриває великі недоліки нашої національної пенсійної системи. Але з цієї кризової ситуації є вихід: придбання пенсійної чи накопичувальної програми страхування життя працівників. Детальніше