ТОП-7 актуальних запитань по ДМС

Турбота про здоров’я клієнтів – це основна наша задача. Компанія «ПЗУ Україна» продовжує працювати у цей складний для нас усіх час та дбати про те, щоб кожен наш клієнт отримав необхідну медичну допомогу у найкоротші терміни. Зараз, у період воєнного стану, часто виникають запитання як працює добровільне медичне страхування (ДМС) в регіонах України та які особливості медикаментозного забезпечення.

Ми розуміємо, що сьогодні наші клієнти потребують особливої підтримки. Компанія «ПЗУ Україна» приймає звернення від клієнтів та продовжує організовувати медичну допомогу. Наші оператори контакт-центру завжди на зв’язку та готові оперативно допомогти вам. Для зручності, ми підготували для вас список ключових запитань, які найбільше цікавлять наших клієнтів та публікуємо пам’ятку з відповідями на них. 

Ознайомитись з  «Пам’яткою ДМС» 

повернутися
Інші публікації
Інвестиційний дохід від інвестування коштів страхових резервів за 2021 рік

Інвестиційний дохід від інвестування коштів страхових резервів за 2021 рік

Фінансові показники з інвестиційним доходом за 2021 рік

Детальніше
Привітання зі святом Великодня!

Привітання зі святом Великодня!

Вітаємо Вас зі світлим святом Великодня! Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, гармонії та більше радісних митей.

Детальніше
Що робити при ДТП: алгоритм дій для водія

Що робити при ДТП: алгоритм дій для водія

Як свідчить статистика, незалежно від того, наскільки майстерно водій керує транспортним засобом, його стажу чи досвіду, вірогідність потрапляння в неприємну ситуацію все ж таки існує. Тому кожен, хто придбав поліс страхування, повинен знати алгоритм дій при настанні дорожньо-транспортної пригоди (ДТП).

Детальніше