Благодійна допомога від «ПЗУ Україна»

12 липня 2023 року у м.Чортків (Тернопільська обл.) відбулася церемонія з передачі благодійної допомоги до центру реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога у життя» та благодійної організації «Дім милосердя».

Від імені «ПЗУ Україна» було передано чеки на благодійну допомогу у розмірі 30 тис. грн та солодкі подарунки для вихованців кожного реабілітаційного центру.

 «ПЗУ Україна» вже не перший рік підтримує таку благодійність, але в період війни вона стала особливо принциповою, оскільки незахищені верстви населення та особливо діти з інвалідністю, які знаходяться на реабілітації в центрах,  зараз потребують підвищеної уваги та захисту.

Мер міста Чортків Володимир Шматько та керівниці благодійних організацій висловили подяку за надану підтримку та відмітили, що «ПЗУ Україна» є найкращим прикладом відповідального іноземного бізнесу в Україні.

«Чужих дітей не буває. Але зі зрозумілих причин, більшість благодійної та донорської допомоги в Україні, наразі, йде на потреби скорішої Перемоги. Однак, «ПЗУ Україна» прийняла рішення продовжити стабільно підтримувати установи, які своєю працею щодня дбають про дітей та забезпечують їм можливість мати безпечне дитинство і бути адаптованими до реалій нашого життя», - прокоментував подію Голова Правління «ПЗУ Україна», Яцек Матусяк.  

повернутися
Інші публікації
Акція КАСКО 12+1 від СК «ПЗУ Україна» в дилерських центрах Skoda та Suzuki

Акція КАСКО 12+1 від СК «ПЗУ Україна» в дилерських центрах Skoda та Suzuki

СК «ПЗУ Україна» запускає спільну акцію КАСКО 12+1 з офіційними дилерськими центрами Skoda та Suzuki

Детальніше
Інтегрована система захисту від «ПЗУ Україна» – розумне рішення для вашого спокою

Інтегрована система захисту від «ПЗУ Україна» – розумне рішення для вашого спокою

Страхові продукти, що доповнюють автоцивілку та посилюють ваш страховий захист.

Детальніше
З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

Щиро вітаємо з Днем Незалежності України!

Детальніше
loading...