5 переваг КАСКО від «ПЗУ Україна»

Максимальне заощадження часу клієнтів і якісне врегулювання збитків завжди було в пріоритеті роботи європейської страхової компанії «ПЗУ Україна». Але ми на цьому не зупиняємося. Продовжуємо удосконалювати сервіс і надавати нові можливості нашим клієнтам. Особливо багато приємних опцій маємо для автомобілістів.
Пропонуємо 5 головних переваг полісів КАСКО від «ПЗУ Україна».

1. Сплата за поліс частинами
При купівлі КАСКО на новий преміальний кросовер чи седан бізнес-класу не завжди зручно платити велику суму за раз, тому ми пропонуємо розстрочку.

2. Допомога в складних ситуаціях
Кожен наш клієнт, який придбав КАСКО, може розраховувати на підтримку в екстрених випадках на дорозі. Наш «Асістанс» може організувати запуск двигуна при розрядженому акумуляторі, доставку пального туди, де немає поблизу АЗС, замінити пошкоджене колесо на запасне, а також надати інший узгоджений сервіс.

У разі ДТП дуже важливо юридично правильно заповнити всі документи, тому наші клієнти можуть скористатися телефонною консультацією або ж викликати аварійного комісара у будь-який час доби в будь-яке місце.

3. Оформлення ДТП без поліції
У більшості випадків правоохоронців доводиться чекати більше години на місці ДТП. А потім  очікувати не один день на оформлені поліцією документи. Аби скоротити витрати часу клієнтів, «ПЗУ Україна» пропонує оформлення аварії без обов’язкового виклику співробітників МВС. Це стосується випадків, коли відсутній другий учасник ДТП та коли пошкодження автівки можна оцінити у менш, ніж 50 тисяч гривень.

4. Огляд і ремонт авто за однією адресою
Нашим клієнтам, які мають КАСКО, не потрібно після ДТП гнати автомобіль до офісу «ПЗУ Україна» на огляд. Ми співпрацюємо з понад 220 сервісами авторемонту. 

Тому достатньо звернутися на офіційне СТО бренду свого авто. Спеціалісти сервісу зафіксують пошкодження, передадуть дані в наш офіс і візьмуть машину в роботу. 

5. Швидка виплата
Середній термін відшкодування збитків від «ПЗУ Україна» - 21 день після першого звернення. 20% наших клієнтів отримують компенсацію протягом перших трьох днів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ПЗУ Україна» пропонує вигідні ціни на КАСКО для Land Rover

повернутися
Інші публікації
Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

ПрАТ СК «ПЗУ Україна» щодня працює на Перемогу, підтримує економічний фронт та допомагає нашим героїчним воїнам!

Детальніше
Покриття воєнних ризиків по програмі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Покриття воєнних ризиків по програмі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Відтепер для клієнтів «ПЗУ Україна» є опція покриття воєнних ризиків по прогамі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Детальніше
Безкоштовний місяць КАСКО від «ПЗУ Україна» у дилерських центрах Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто»!

Безкоштовний місяць КАСКО від «ПЗУ Україна» у дилерських центрах Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто»!

Вигідна акція від «ПЗУ Україна» та дилерських центрів Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто».

Детальніше