5 переваг КАСКО від «ПЗУ Україна»

Максимальне заощадження часу клієнтів і якісне врегулювання збитків завжди було в пріоритеті роботи європейської страхової компанії «ПЗУ Україна». Але ми на цьому не зупиняємося. Продовжуємо удосконалювати сервіс і надавати нові можливості нашим клієнтам. Особливо багато приємних опцій маємо для автомобілістів.
Пропонуємо 5 головних переваг полісів КАСКО від «ПЗУ Україна».

1. Сплата за поліс частинами
При купівлі КАСКО на новий преміальний кросовер чи седан бізнес-класу не завжди зручно платити велику суму за раз, тому ми пропонуємо розстрочку.

2. Допомога в складних ситуаціях
Кожен наш клієнт, який придбав КАСКО, може розраховувати на підтримку в екстрених випадках на дорозі. Наш «Асістанс» може організувати запуск двигуна при розрядженому акумуляторі, доставку пального туди, де немає поблизу АЗС, замінити пошкоджене колесо на запасне, а також надати інший узгоджений сервіс.

У разі ДТП дуже важливо юридично правильно заповнити всі документи, тому наші клієнти можуть скористатися телефонною консультацією або ж викликати аварійного комісара у будь-який час доби в будь-яке місце.

3. Оформлення ДТП без поліції
У більшості випадків правоохоронців доводиться чекати більше години на місці ДТП. А потім  очікувати не один день на оформлені поліцією документи. Аби скоротити витрати часу клієнтів, «ПЗУ Україна» пропонує оформлення аварії без обов’язкового виклику співробітників МВС. Це стосується випадків, коли відсутній другий учасник ДТП та коли пошкодження автівки можна оцінити у менш, ніж 50 тисяч гривень.

4. Огляд і ремонт авто за однією адресою
Нашим клієнтам, які мають КАСКО, не потрібно після ДТП гнати автомобіль до офісу «ПЗУ Україна» на огляд. Ми співпрацюємо з понад 220 сервісами авторемонту. 

Тому достатньо звернутися на офіційне СТО бренду свого авто. Спеціалісти сервісу зафіксують пошкодження, передадуть дані в наш офіс і візьмуть машину в роботу. 

5. Швидка виплата
Середній термін відшкодування збитків від «ПЗУ Україна» - 21 день після першого звернення. 20% наших клієнтів отримують компенсацію протягом перших трьох днів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ПЗУ Україна» пропонує вигідні ціни на КАСКО для Land Rover

повернутися
Інші публікації
З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом

З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом "Автоцивілки"

Сьогодні вступили в дію нові умови по Автоцивілці - з 1 липня 2022 року страхова сума за шкоду по майну збільшується з 130 000 грн до 160 000 грн, по життю та здоров’ю з 260 000 грн до 320 000 грн, а ліміт відшкодування за Європротоколом складатиме 80 000 грн.

Детальніше
Благодійна допомога від Групи «ПЗУ Україна»

Благодійна допомога від Групи «ПЗУ Україна»

У понеділок, 27 червня 2022 року, керівництво компанії завітало до міста Чортків, де відбулася церемонія з передачі благодійної допомоги одразу двом організаціям, що вкотре подарувала дітям надію та підтримку.

Детальніше
Електронний договір КАСКО від PZU

Електронний договір КАСКО від PZU

Компанія «ПЗУ Україна» запровадила можливість укладення електронного договору КАСКО. Відтепер вам не потрібно їхати до офісу страхової компанії чи викликати страхового агента, ви можете застрахувати свій автомобіль навіть знаходячись за кордоном, а електронний договір завжди буде під рукою у вашому смартфоні.

Детальніше