5 переваг КАСКО від «ПЗУ Україна»

Максимальне заощадження часу клієнтів і якісне врегулювання збитків завжди було в пріоритеті роботи європейської страхової компанії «ПЗУ Україна». Але ми на цьому не зупиняємося. Продовжуємо удосконалювати сервіс і надавати нові можливості нашим клієнтам. Особливо багато приємних опцій маємо для автомобілістів.
Пропонуємо 5 головних переваг полісів КАСКО від «ПЗУ Україна».

1. Сплата за поліс частинами
При купівлі КАСКО на новий преміальний кросовер чи седан бізнес-класу не завжди зручно платити велику суму за раз, тому ми пропонуємо розстрочку.

2. Допомога в складних ситуаціях
Кожен наш клієнт, який придбав КАСКО, може розраховувати на підтримку в екстрених випадках на дорозі. Наш «Асістанс» може організувати запуск двигуна при розрядженому акумуляторі, доставку пального туди, де немає поблизу АЗС, замінити пошкоджене колесо на запасне, а також надати інший узгоджений сервіс.

У разі ДТП дуже важливо юридично правильно заповнити всі документи, тому наші клієнти можуть скористатися телефонною консультацією або ж викликати аварійного комісара у будь-який час доби в будь-яке місце.

3. Оформлення ДТП без поліції
У більшості випадків правоохоронців доводиться чекати більше години на місці ДТП. А потім  очікувати не один день на оформлені поліцією документи. Аби скоротити витрати часу клієнтів, «ПЗУ Україна» пропонує оформлення аварії без обов’язкового виклику співробітників МВС. Це стосується випадків, коли відсутній другий учасник ДТП та коли пошкодження автівки можна оцінити у менш, ніж 50 тисяч гривень.

4. Огляд і ремонт авто за однією адресою
Нашим клієнтам, які мають КАСКО, не потрібно після ДТП гнати автомобіль до офісу «ПЗУ Україна» на огляд. Ми співпрацюємо з понад 220 сервісами авторемонту. 

Тому достатньо звернутися на офіційне СТО бренду свого авто. Спеціалісти сервісу зафіксують пошкодження, передадуть дані в наш офіс і візьмуть машину в роботу. 

5. Швидка виплата
Середній термін відшкодування збитків від «ПЗУ Україна» - 21 день після першого звернення. 20% наших клієнтів отримують компенсацію протягом перших трьох днів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ПЗУ Україна» пропонує вигідні ціни на КАСКО для Land Rover

повернутися
Інші публікації
Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Група «ПЗУ Україна» отримала нагороду на Міжнародному форумі PRNext.

Детальніше
Акційна пропозиція від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк»

Акційна пропозиція від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк»

Оформлюйте поліс онлайн та беріть участь у акції від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк».

Детальніше
Введено в дію нові тарифи за договорами міжнародного страхування «Зелена картка»

Введено в дію нові тарифи за договорами міжнародного страхування «Зелена картка»

МТСБУ встановила нові розміри єдиних страхових платежів за договорами міжнародного страхування «Зелена картка».

Детальніше