«ПЗУ Україна» пропонує вигідні ціни на КАСКО для Land Rover

«ПЗУ Україна» пропонує ексклюзивні умови купівлі поліса КАСКО для всіх моделей Land Rover різного віку та пробігу.  

Наші тарифи для автомобілів цього британського бренду віком понад 9 років стартують від 2,8% вартості машини.  КАСКО на новий позашляховик цієї марки ми продаємо ще дешевше – від 2,4% вартості автомобіля.

Відтепер кожен власник Land Rover може експлуатувати своє авто у найбільш складних умовах і думати лише про власне задоволення. А про ймовірні подальші клопоти подбаємо ми! 

Отримати консультацію та замовити поліс можна за цими телефонами: 067-489-90-94, 050-388-79-36, 073-312-05-59. Також можна скористатися нашим інтернет-магазином shop.pzu.com.ua.

Нагадаємо, середній термін виплати клієнту внаслідок страхового випадку в «ПЗУ Україна» складає 26 днів з часу першого звернення. 19% клієнтів отримує виплати протягом 5 днів. Клієнти нашої компанії мають змогу відслідковувати стан страхової справи онлайн.

повернутися
Інші публікації
Інвестиційний дохід від інвестування коштів страхових резервів за 2021 рік

Інвестиційний дохід від інвестування коштів страхових резервів за 2021 рік

Фінансові показники з інвестиційним доходом за 2021 рік

Детальніше
Привітання зі святом Великодня!

Привітання зі святом Великодня!

Вітаємо Вас зі світлим святом Великодня! Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, гармонії та більше радісних митей.

Детальніше
ТОП-7 актуальних запитань по ДМС

ТОП-7 актуальних запитань по ДМС

Турбота про здоров’я клієнтів – це основна наша задача. Компанія «ПЗУ Україна» продовжує працювати у цей складний для нас усіх час та дбати про те, щоб кожен наш клієнт отримав необхідну медичну допомогу у найкоротші терміни.

Детальніше