«ПЗУ Україна» пропонує вигідні ціни на КАСКО для Land Rover

«ПЗУ Україна» пропонує ексклюзивні умови купівлі поліса КАСКО для всіх моделей Land Rover різного віку та пробігу.  

Наші тарифи для автомобілів цього британського бренду віком понад 9 років стартують від 2,8% вартості машини.  КАСКО на новий позашляховик цієї марки ми продаємо ще дешевше – від 2,4% вартості автомобіля.

Відтепер кожен власник Land Rover може експлуатувати своє авто у найбільш складних умовах і думати лише про власне задоволення. А про ймовірні подальші клопоти подбаємо ми! 

Отримати консультацію та замовити поліс можна за цими телефонами: 067-489-90-94, 050-388-79-36, 073-312-05-59. Також можна скористатися нашим інтернет-магазином shop.pzu.com.ua.

Нагадаємо, середній термін виплати клієнту внаслідок страхового випадку в «ПЗУ Україна» складає 26 днів з часу першого звернення. 19% клієнтів отримує виплати протягом 5 днів. Клієнти нашої компанії мають змогу відслідковувати стан страхової справи онлайн.

повернутися
Інші публікації
Змінюйте шини до 15 листопада

Змінюйте шини до 15 листопада

У перші тижні листопада вранішня і вечірня температура у більшості регіонів України є меншою +7 градусів. Це головна ознака того, що автомобілістам пора змінювати літні шини своїх машин на зимові. 

Детальніше
Вітаємо із Днем захисників і захисниць України!

Вітаємо із Днем захисників і захисниць України!

Сьогодні українці відзначають День захисників і захисниць України. ПЗУ Україна також вітає зі святом!

Детальніше
Урочисте відкриття мультимедійної лавки у м. Чортків

Урочисте відкриття мультимедійної лавки у м. Чортків

Група ПЗУ Україна в рамках співпраці та партнерства з м.Чортків у Західній Україні підтримала ініціативу та профінансувала встановлення мультимедійної лавки, що символізує дружбу двох народів.

Детальніше