Змінюйте шини до 15 листопада

У перші тижні листопада вранішня і вечірня температура у більшості регіонів України є меншою +7 градусів. Це головна ознака того, що автомобілістам пора змінювати літні шини своїх машин на зимові. 

ПрАТ СК «ПЗУ Україна» закликає своїх клієнтів не нехтувати безпекою і переходити на зимову гуму. Використання шин для літнього періоду в нинішніх погодних умовах збільшує ризики як для водія, так і для пасажирів. В холод літня гума твердне. Як наслідок, довшим стає гальмівний шлях, погіршується стійкість на дорозі та виникають випадки пробуксовування на слизькій поверхні.

Також нагадуємо - у договорах КАСКО зимовий період визначають із 15 листопада до 15 березня. У разі настання страхового випадку для авто на літній гумі в цей час страхова компанія має право відмовити у відшкодуванні збитків.

Будьте убезпечені!

повернутися
Інші публікації
Інвестиційний дохід від інвестування коштів страхових резервів за 2021 рік

Інвестиційний дохід від інвестування коштів страхових резервів за 2021 рік

Фінансові показники з інвестиційним доходом за 2021 рік

Детальніше
Привітання зі святом Великодня!

Привітання зі святом Великодня!

Вітаємо Вас зі світлим святом Великодня! Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, гармонії та більше радісних митей.

Детальніше
ТОП-7 актуальних запитань по ДМС

ТОП-7 актуальних запитань по ДМС

Турбота про здоров’я клієнтів – це основна наша задача. Компанія «ПЗУ Україна» продовжує працювати у цей складний для нас усіх час та дбати про те, щоб кожен наш клієнт отримав необхідну медичну допомогу у найкоротші терміни.

Детальніше