Що робити при ДТП: алгоритм дій для водія

Як свідчить статистика, незалежно від того, наскільки майстерно водій керує транспортним засобом, його стажу чи досвіду, вірогідність потрапляння в неприємну ситуацію все ж таки існує. Тому кожен, хто придбав поліс страхування, повинен знати алгоритм дій при настанні дорожньо-транспортної пригоди (ДТП). Особливо зараз, у період воєнного стану, часто виникають запитання як діяти в такій ситуації та чи працює алгоритм дій при ДТП, який був раніше.

Ми розуміємо, що сьогодні наші клієнти потребують особливої підтримки. Компанія «ПЗУ Україна» продовжує роботу в умовах воєнного стану, ми приймаємо звернення від клієнтів, оперативно проводимо врегулювання страхових випадків та здійснюємо виплату страхового відшкодування. Тому, в першу чергу, просимо вас зберігати спокій.  А для нагадування алгоритму дій, щоб кожний водій знав як діяти у разі настання такої непередбачуваної події як ДТП, ми підготували для вас пам’ятку з нашими рекомендаціями. 

Ознайомитись з «Пам’яткою щодо дій водія у разі настання страхового випадку з автострахування»

повернутися
Інші публікації
Інвестиційний дохід від інвестування коштів страхових резервів за 2021 рік

Інвестиційний дохід від інвестування коштів страхових резервів за 2021 рік

Фінансові показники з інвестиційним доходом за 2021 рік

Детальніше
Привітання зі святом Великодня!

Привітання зі святом Великодня!

Вітаємо Вас зі світлим святом Великодня! Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, гармонії та більше радісних митей.

Детальніше
ТОП-7 актуальних запитань по ДМС

ТОП-7 актуальних запитань по ДМС

Турбота про здоров’я клієнтів – це основна наша задача. Компанія «ПЗУ Україна» продовжує працювати у цей складний для нас усіх час та дбати про те, щоб кожен наш клієнт отримав необхідну медичну допомогу у найкоротші терміни.

Детальніше