PZU допоможе українцям при перетині польського кордону

Компанія PZU продовжує підтримувати Україну в складний час війни з Росією. PZU  ініціювала безпрецедентну акцію для українців. Кожен громадянин нашої країни, який перетинає польський кордон, але не має польської Автоцивілки, отримає її за кошти  PZU.

Термін дії полісів становить 30 днів. Їх можна отримати у агентів  PZU, які чергують у пунктах перетину кордонів. А також звернувшись за номером телефону  22 505 15 63 (інформаційна лінія обслуговується польською і українською мовами).
«Це важлива підтримка, оскільки ми беремо на себе відповідальність за можливі транспортні збитки, величезні витрати, які напевно не могли українці без обов'язкового полісу ОСЦПВ», – говорить габілітований доктор Беата Козловська-Хила, Голова Правління PZU.

PZU також надасть допомогу родинам понад 700 працівників своїх компаній в Україні. Забезпечить їм місце для проживання, медичну допомогу, підтримку психологів і необхідні для життя засоби. Перші з цих осіб вже перебувають у Польщі під опікою страховика. PZU також підтримує контакт з наступними особами, які прямують до польського кордону.
«Нашим пріоритетом є забезпечення безпеки та найкращої турботи про сім’ї працівників українських компаній Групи PZU, які приїжджають до нашої країни. В координації з Міністерством держмайна ми також готуємо подальші заходи для  допомоги іншим біженцям», – говорить Голова Правління PZU. 

Група PZU також є оператором “Телеплатформи першого контакту”, створеної Міністерством охорони здоров’я, у тому числі українською мовою (gov.pl/tpk). 
Завдяки цьому громадяни України, які приїжджають до Польщі, в будь-який час доби мають доступ до професійної допомоги консультантів і лікарів страховика – у нічний час, у вихідні та святкові дні, тобто в неробочий час закладів охорони здоров'я первинної ланки. 

В умовах нападу збройних сил Російської Федерації та оголошення Україною воєнного стану, українські компанії Групи PZU запровадили відповідні антикризові процедури, підготовлені  на випадок виникнення цієї ситуації. Вже від 28 січня цього року в польському головному офісі PZU SA працює антикризовий штаб за участі членів Правління та вищого керівництва, а також представників українських дочірніх компаній, який на постійній основі відстежує ситуацію та приймає рішення щодо превентивних заходів і допомоги для громадян України.

Нагадаємо, PZU працює в Україні з 2005 року як Група “ПЗУ Україна”, до якої входять, зокрема, ПрАТ СК “ПЗУ Україна” – компанія, яка займається майновими видами страхування, та ПрАТ СК “ПЗУ Україна страхування життя”. Перша займає 6 місце на українському ринку майнового страхування з часткою 3,5%, а друга – 3 місце на ринку страхування життя з часткою 11,1%. За результатами трьох кварталів 2021 року страхові премії, зібрані в Україні, становили трохи більше 1,3% від загальної підписаної премії Групи PZU.

повернутися
Інші публікації
Інвестиційний дохід від інвестування коштів страхових резервів за 2021 рік

Інвестиційний дохід від інвестування коштів страхових резервів за 2021 рік

Фінансові показники з інвестиційним доходом за 2021 рік

Детальніше
Привітання зі святом Великодня!

Привітання зі святом Великодня!

Вітаємо Вас зі світлим святом Великодня! Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, гармонії та більше радісних митей.

Детальніше
ТОП-7 актуальних запитань по ДМС

ТОП-7 актуальних запитань по ДМС

Турбота про здоров’я клієнтів – це основна наша задача. Компанія «ПЗУ Україна» продовжує працювати у цей складний для нас усіх час та дбати про те, щоб кожен наш клієнт отримав необхідну медичну допомогу у найкоротші терміни.

Детальніше