Привітання з Новим роком!

Новий рік – це завжди свято, сповнене радістю, сміливими мріями та планами! Нехай і ніч на 2022-й буде осяяна щастям і неймовірними емоціями, що допомагатимуть іти до здійснення найзаповітніших бажань! А бій курантів з першої секунди нового року відкриває потужний потік  позитивних змін!

Перш, за все, зичимо всім нам у 2022-у основ для реалізації бажань і цілей. А саме – міцного здоров’я, миру, гармонії. Хай всі труднощі й проблеми лишаються в минулому, а досвід, успіхи та надбання переходять у майбутнє. 

Бажаємо, щоб Новий рік став для нас успішним і багатим на хороші події і знайомства, мрії і можливості. І віримо, що в ньому завжди буде місце для добра і щирих зустрічей із рідними! З Новим роком!

повернутися
Інші публікації
З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом

З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом "Автоцивілки"

Сьогодні вступили в дію нові умови по Автоцивілці - з 1 липня 2022 року страхова сума за шкоду по майну збільшується з 130 000 грн до 160 000 грн, по життю та здоров’ю з 260 000 грн до 320 000 грн, а ліміт відшкодування за Європротоколом складатиме 80 000 грн.

Детальніше
Благодійна допомога від Групи «ПЗУ Україна»

Благодійна допомога від Групи «ПЗУ Україна»

У понеділок, 27 червня 2022 року, керівництво компанії завітало до міста Чортків, де відбулася церемонія з передачі благодійної допомоги одразу двом організаціям, що вкотре подарувала дітям надію та підтримку.

Детальніше
Електронний договір КАСКО від PZU

Електронний договір КАСКО від PZU

Компанія «ПЗУ Україна» запровадила можливість укладення електронного договору КАСКО. Відтепер вам не потрібно їхати до офісу страхової компанії чи викликати страхового агента, ви можете застрахувати свій автомобіль навіть знаходячись за кордоном, а електронний договір завжди буде під рукою у вашому смартфоні.

Детальніше