Голова Правління ПрАТ СК «ПЗУ Україна» Яцек Матусяк відвідав зустріч бізнесу з Президентом України

Яцек Матусяк, Голова Правління ПрАТ СК «ПЗУ Україна» та Заступник Голови Наглядової ради АТ«Кредобанк», 29 червня був запрошений на зустріч бізнесу з Президентом України, Володимиром Зеленським.

На круглому столі були присутні компанії, які з початку війни ефективно тримають економічний фронт України, сплачують податки та продовжують створювати велику кількість робочих місць. Президент подякував присутнім за підтримку економіки в цей складний період та обговорив ряд важливих питань.

«Президент зацікавлений чути бізнес, його потреби та проблеми. І це гарний сигнал для великих компаній. А факт участі у цій зустрічі міжнародного і польського бізнесу, від якого я був єдиним представником, говорить про високу надійність і ефективність нашої присутності в економіці України. Під час зустрічі також були підняті питання післявоєнного економічного відродження. Наш польський бізнес залишається в Україні попри всі обставини, ми розвиваємо його, виконуємо всі свої зобов’язання та готові брати активну участь в післявоєнному відроджені економіки України», - прокоментував  Яцек Матусяк.

Відео зустрічі за посиланням 

повернутися
Інші публікації
Зимова акція від СК «ПЗУ Україна» в дилерських центрах Peugeot, Citroën, Opel, DS, Jeep

Зимова акція від СК «ПЗУ Україна» в дилерських центрах Peugeot, Citroën, Opel, DS, Jeep

СК «ПЗУ Україна» запускає спільну акцію з офіційними дилерськими центрами Peugeot, Citroën, Opel, DS, Jeep.

Детальніше
Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

ПрАТ СК «ПЗУ Україна» щодня працює на Перемогу, підтримує економічний фронт та допомагає нашим героїчним воїнам!

Детальніше