е-КАСКО онлайн з будь-якого куточку світу

Шановні клієнти, хочемо вам нагадати, що компанія «ПЗУ Україна» запровадила можливість укладення електронного договору е-КАСКО. КАСКО – це добровільний вид страхування, який покриває широкий діапазон страхових ризиків. Основна перевага даного виду страхування полягає в тому, що договір КАСКО покриває не тільки ризики ДТП, але і ризики пошкодження внаслідок протиправних дій третіх осіб, пожежі, стихійних лих та інших подій, внаслідок яких транспортний засіб може отримати пошкодження, а також викрадення застрахованого транспортного засобу. Тому оформивши поліс КАСКО, ви зможете убезпечити своє авто від багатьох непередбачуваних ситуацій та уникнути великих фінансових витрат.

Електронний договір е-КАСКО має таку ж юридичну силу, як і стандартний договір КАСКО, але він буде завжди у вас під рукою у смартфоні чи на іншому електронному девайсі. Тепер ви можете застрахувати своє авто з будь-якого куточку світу, придбавши електронний договір е-КАСКО онлайн.

Зробити це дуже просто, лише три кроки:

  1. оформити поліс онлайн в інтернет-магазині,
  2. самостійно здійснити передстраховий огляд та фотографування авто віддалено,
  3. здійснити оплату.

І поліс буде у вашому смартфоні, завжди під рукою. 

Оформити електронний договір КАСКО можна в інтернет-магазині або звернувшись до одного із наших офісів в Україні. Подивитись перелік офісів
 

повернутися
Інші публікації
Дистанційні страхові послуги з використанням Object Control – це наша турбота про ваше життя і здоров’я

Дистанційні страхові послуги з використанням Object Control – це наша турбота про ваше життя і здоров’я

Ось уже кілька років поспіль СК «ПЗУ Україна» активно використовує створений вітчизняним розробником інноваційний програмний продукт Object Control, який забезпечує зручну процедуру огляду об’єктів страхування.

Детальніше
З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом

З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом "Автоцивілки"

Сьогодні вступили в дію нові умови по Автоцивілці - з 1 липня 2022 року страхова сума за шкоду по майну збільшується з 130 000 грн до 160 000 грн, по життю та здоров’ю з 260 000 грн до 320 000 грн, а ліміт відшкодування за Європротоколом складатиме 80 000 грн.

Детальніше
Благодійна допомога від «Групи ПЗУ Україна»

Благодійна допомога від «Групи ПЗУ Україна»

У понеділок, 27 червня 2022 року, керівництво компанії завітало до міста Чортків, де відбулася церемонія з передачі благодійної допомоги одразу двом організаціям, що вкотре подарувала дітям надію та підтримку.

Детальніше