Дистанційні страхові послуги з використанням Object Control – це наша турбота про ваше життя і здоров’я

Ось уже кілька років поспіль СК «ПЗУ Україна» активно використовує створений вітчизняним розробником інноваційний програмний продукт Object Control, який забезпечує зручну процедуру огляду об’єктів страхування. Проте повномасштабне вторгнення в Україну російських окупантів поставило перед компанією новий виклик: як забезпечити швидке, якісне і безпечне виконання всіх страхових процедур у віддаленому режимі, адже безпека клієнтів і працівників компанії завжди була і є нашим безумовним пріоритетом.

Тісна співпраця між командами СК «ПЗУ Україна» і ТОВ «ОБДЖЕКТ КОНТРОЛ» дозволила максимально діджиталізувати процедури страхування. І ось зараз за допомогою зручного застосунку Object Control наші клієнти вже можуть самостійно дистанційно проводити огляд об’єктів страхування, не наражаючи на небезпеку ані себе, ані працівників страхової компанії.

Крім того, Object Control дозволяє здійснювати дистанційне оформлення договорів страхування і забезпечує надійний електронний документообіг при настанні страхового випадку. А це особливо актуально для тих наших страхувальників, які змушені були виїхати за кордон, рятуючись від війни.

Ми дбаємо про життя і здоров’я наших клієнтів, тому і надалі удосконалюватимемо наші послуги, надаючи навіть у такий складний час зручний і якісний сервіс.

У партнерстві – сила! Разом до перемоги!

повернутися
Інші публікації
Привітання зі святом Великодня!

Привітання зі святом Великодня!

Прийміть щирі вітання з Великоднем!

Детальніше
Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

СК «ПЗУ Україна» за перший квартал 2024 року залучила 481 млн грн страхових премій.

Детальніше
Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Група «ПЗУ Україна» отримала нагороду на Міжнародному форумі PRNext.

Детальніше