Блискавка двічі в одне й теж саме місце не вдаряє

На одному відрізку автостради А4 у напрямку пункту обслуговування пасажирів «Кашице» протягом 15 днів трапилися дві дуже серйозні аварії з українцями, що поверталися на автобусі до України з Польщі.

Перше ДТП сталося уночі шостого березня, у результаті загинуло п’ять українців, 35 осіб отримали травми різного ступеню важкості. Друге ДТП сталося уночі 21 березня, рейсовий автобус, що перевозив 10 пасажирів, з’їхав з автостради та перекинувся. У результаті одна людина загинула, 5 осіб отримали травми та були госпіталізовані до найближчих медичних закладів.

У першому ДТП серед постраждалих були 4 клієнти застраховані у «ПЗУ Україна». Допомога була надана максимально оперативно. Зауважимо, два випадки були дуже важкі. Станом на сьогодні троє застрахованих виписалися та один все ще знаходиться у лікарні під наглядом лікарів.

Дуже часто у дискусіях в українських онлайн форумах та соціальних мережах зустрічаються публікації на кшталт – «та навіщо цей страховий поліс взагалі?! Тільки кошти витрачати!»

У випадку екстреної-невідкладної допомоги перше правило у медичних закладах – це врятувати життя. Зазвичай в таких автокатастрофах до того як постраждалі будуть доставлені до госпіталю для їх порятунку залучають багато спеціалізованої рятувальної техніки. Спочатку для того аби витягти постраждалих з-під уламків транспортного засобу. Та на наступному етапі, коли необхідно транспортування важко ранених до найближчих медичних центрів використовуються гвинтокрили рятувальної служби або карети швидкої допомоги зі спеціальним обладнанням для реанімації.  

Надання екстреної медичної допомоги має дуже високий кошторис й заздалегідь підготуватися до таких витрат майже неможливо. Саме тому необхідно мати поліс добровільного страхування подорожуючих за кордон, у випадку якщо ви їдете на працевлаштування, навчання чи на відпочинок за кордоном.

Страхова компанія «ПЗУ Україна» відповідально ставиться до своїх зобов’язань. Дійсно фатальні події трапляються у житті, і цього неможливо уникнути. Але мінімізувати фінансові витрати – можливо! Саме тому важливо знайти надійного партнера-компанію, яка подбає про Вас та зробить все необхідне аби Ви отримали допомогу швидко, професійно та гарантовано.

«Працюючи у сфері страхування ми часто переконуємося, що блискавка може вдарити двічі в одне й те ж саме місце. В «ПЗУ Україна» ми знаємо, що доля може бути дуже мінливою й трапляються ситуації, які неможливо ані передбачити, ані тим паче їх уникнути. Головне щоб у такі моменти можна було покластися на надійних партнерів перевірених часом. Вже понад 27 років в «ПЗУ Україна» ми дбаємо про те аби наші клієнти отримували якісний європейський сервіс та надійну страхову підтримку» - Марек Бабіцький, член правління страхової компанії «ПЗУ Україна».

повернутися
Інші публікації
Акційна пропозиція від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк»

Акційна пропозиція від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк»

Оформлюйте поліс онлайн та беріть участь у акції від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк».

Детальніше
Введено в дію нові тарифи за договорами міжнародного страхування «Зелена картка»

Введено в дію нові тарифи за договорами міжнародного страхування «Зелена картка»

МТСБУ встановила нові розміри єдиних страхових платежів за договорами міжнародного страхування «Зелена картка».

Детальніше
Привітання з міжнародним жіночим днем

Привітання з міжнародним жіночим днем

СК «ПЗУ Україна» щиро вітає зі святом весни, ніжності та краси!

Детальніше