Блискавка двічі в одне й теж саме місце не вдаряє

На одному відрізку автостради А4 у напрямку пункту обслуговування пасажирів «Кашице» протягом 15 днів трапилися дві дуже серйозні аварії з українцями, що поверталися на автобусі до України з Польщі.

Перше ДТП сталося уночі шостого березня, у результаті загинуло п’ять українців, 35 осіб отримали травми різного ступеню важкості. Друге ДТП сталося уночі 21 березня, рейсовий автобус, що перевозив 10 пасажирів, з’їхав з автостради та перекинувся. У результаті одна людина загинула, 5 осіб отримали травми та були госпіталізовані до найближчих медичних закладів.

У першому ДТП серед постраждалих були 4 клієнти застраховані у «ПЗУ Україна». Допомога була надана максимально оперативно. Зауважимо, два випадки були дуже важкі. Станом на сьогодні троє застрахованих виписалися та один все ще знаходиться у лікарні під наглядом лікарів.

Дуже часто у дискусіях в українських онлайн форумах та соціальних мережах зустрічаються публікації на кшталт – «та навіщо цей страховий поліс взагалі?! Тільки кошти витрачати!»

У випадку екстреної-невідкладної допомоги перше правило у медичних закладах – це врятувати життя. Зазвичай в таких автокатастрофах до того як постраждалі будуть доставлені до госпіталю для їх порятунку залучають багато спеціалізованої рятувальної техніки. Спочатку для того аби витягти постраждалих з-під уламків транспортного засобу. Та на наступному етапі, коли необхідно транспортування важко ранених до найближчих медичних центрів використовуються гвинтокрили рятувальної служби або карети швидкої допомоги зі спеціальним обладнанням для реанімації.  

Надання екстреної медичної допомоги має дуже високий кошторис й заздалегідь підготуватися до таких витрат майже неможливо. Саме тому необхідно мати поліс добровільного страхування подорожуючих за кордон, у випадку якщо ви їдете на працевлаштування, навчання чи на відпочинок за кордоном.

Страхова компанія «ПЗУ Україна» відповідально ставиться до своїх зобов’язань. Дійсно фатальні події трапляються у житті, і цього неможливо уникнути. Але мінімізувати фінансові витрати – можливо! Саме тому важливо знайти надійного партнера-компанію, яка подбає про Вас та зробить все необхідне аби Ви отримали допомогу швидко, професійно та гарантовано.

«Працюючи у сфері страхування ми часто переконуємося, що блискавка може вдарити двічі в одне й те ж саме місце. В «ПЗУ Україна» ми знаємо, що доля може бути дуже мінливою й трапляються ситуації, які неможливо ані передбачити, ані тим паче їх уникнути. Головне щоб у такі моменти можна було покластися на надійних партнерів перевірених часом. Вже понад 27 років в «ПЗУ Україна» ми дбаємо про те аби наші клієнти отримували якісний європейський сервіс та надійну страхову підтримку» - Марек Бабіцький, член правління страхової компанії «ПЗУ Україна».

повернутися
Інші публікації
Дистанційні страхові послуги з використанням Object Control – це наша турбота про ваше життя і здоров’я

Дистанційні страхові послуги з використанням Object Control – це наша турбота про ваше життя і здоров’я

Ось уже кілька років поспіль СК «ПЗУ Україна» активно використовує створений вітчизняним розробником інноваційний програмний продукт Object Control, який забезпечує зручну процедуру огляду об’єктів страхування.

Детальніше
е-КАСКО онлайн з будь-якого куточку світу

е-КАСКО онлайн з будь-якого куточку світу

Електронний договір е-КАСКО має таку ж юридичну силу, як і стандартний договір КАСКО, але він буде завжди у вас під рукою у смартфоні чи на іншому електронному девайсі. Тепер ви можете застрахувати своє авто з будь-якого куточку світу, придбавши електронний договір е-КАСКО онлайн.

Детальніше
З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом

З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом "Автоцивілки"

Сьогодні вступили в дію нові умови по Автоцивілці - з 1 липня 2022 року страхова сума за шкоду по майну збільшується з 130 000 грн до 160 000 грн, по життю та здоров’ю з 260 000 грн до 320 000 грн, а ліміт відшкодування за Європротоколом складатиме 80 000 грн.

Детальніше