Благодійна допомога від «Групи ПЗУ Україна»

У понеділок, 27 червня 2022 року, керівництво компанії завітало до міста Чортків, де відбулася церемонія з передачі благодійної допомоги одразу двом організаціям, що вкотре подарувала дітям надію та підтримку.

Голова Правління «ПЗУ Україна» Яцек Адріан Матусяк та Член Правління «ПЗУ Україна» Павел Гжешік урочисто передали від «Групи ПЗУ Україна» благодійні чеки центру реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога в життя» та благодійній організації «Дім милосердя». Підтримка цих благодійних організацій у м. Чортків уже стала для нас хорошою традицією. 

Особливої уваги потребують соціально незахищені групи населення та реабілітаційні центри. Адже, люди, які проходять реабілітацію, потребують постійного догляду, підтримки, повного утримання та забезпечення засобами існування. Ці благодійні організації опікуються людьми з важкою інвалідністю, як дітьми, так і дорослими. В першу чергу, вони працюють над створенням умов всебічного розвитку дитини з метою підготовки їх до здобуття освіти, соціалізації та адаптації в суспільстві, які забезпечують можливість самостійного життя в майбутньому.

Також під час зустрічі з мером Володимиром Шматьком обговорили деталі зі створення у Чорткові скверу до ювілею міста та встановлення в ньому гранітної плити на честь президента Польщі Леха Качинського. «Україна – це вже Європа. Те, з якою відданістю та запалом ви захищаєте свою Батьківщину – варте поваги», - прокоментував Яцек Адріан Матусяк, Голова Правління «ПЗУ Україна».  

 

повернутися
Інші публікації
Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

ПрАТ СК «ПЗУ Україна» щодня працює на Перемогу, підтримує економічний фронт та допомагає нашим героїчним воїнам!

Детальніше
Покриття воєнних ризиків по програмі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Покриття воєнних ризиків по програмі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Відтепер для клієнтів «ПЗУ Україна» є опція покриття воєнних ризиків по прогамі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Детальніше
Безкоштовний місяць КАСКО від «ПЗУ Україна» у дилерських центрах Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто»!

Безкоштовний місяць КАСКО від «ПЗУ Україна» у дилерських центрах Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто»!

Вигідна акція від «ПЗУ Україна» та дилерських центрів Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто».

Детальніше