Благодійна допомога від «Групи ПЗУ Україна»

У понеділок, 27 червня 2022 року, керівництво компанії завітало до міста Чортків, де відбулася церемонія з передачі благодійної допомоги одразу двом організаціям, що вкотре подарувала дітям надію та підтримку.

Голова Правління «ПЗУ Україна» Яцек Адріан Матусяк та Член Правління «ПЗУ Україна» Павел Гжешік урочисто передали від «Групи ПЗУ Україна» благодійні чеки центру реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога в життя» та благодійній організації «Дім милосердя». Підтримка цих благодійних організацій у м. Чортків уже стала для нас хорошою традицією. 

Особливої уваги потребують соціально незахищені групи населення та реабілітаційні центри. Адже, люди, які проходять реабілітацію, потребують постійного догляду, підтримки, повного утримання та забезпечення засобами існування. Ці благодійні організації опікуються людьми з важкою інвалідністю, як дітьми, так і дорослими. В першу чергу, вони працюють над створенням умов всебічного розвитку дитини з метою підготовки їх до здобуття освіти, соціалізації та адаптації в суспільстві, які забезпечують можливість самостійного життя в майбутньому.

Також під час зустрічі з мером Володимиром Шматьком обговорили деталі зі створення у Чорткові скверу до ювілею міста та встановлення в ньому гранітної плити на честь президента Польщі Леха Качинського. «Україна – це вже Європа. Те, з якою відданістю та запалом ви захищаєте свою Батьківщину – варте поваги», - прокоментував Яцек Адріан Матусяк, Голова Правління «ПЗУ Україна».  

 

повернутися
Інші публікації
Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Група «ПЗУ Україна» отримала нагороду на Міжнародному форумі PRNext.

Детальніше
Акційна пропозиція від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк»

Акційна пропозиція від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк»

Оформлюйте поліс онлайн та беріть участь у акції від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк».

Детальніше
Введено в дію нові тарифи за договорами міжнародного страхування «Зелена картка»

Введено в дію нові тарифи за договорами міжнародного страхування «Зелена картка»

МТСБУ встановила нові розміри єдиних страхових платежів за договорами міжнародного страхування «Зелена картка».

Детальніше