Благодійна допомога від «Групи ПЗУ Україна»

У понеділок, 27 червня 2022 року, керівництво компанії завітало до міста Чортків, де відбулася церемонія з передачі благодійної допомоги одразу двом організаціям, що вкотре подарувала дітям надію та підтримку.

Голова Правління «ПЗУ Україна» Яцек Адріан Матусяк та Член Правління «ПЗУ Україна» Павел Гжешік урочисто передали від «Групи ПЗУ Україна» благодійні чеки центру реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога в життя» та благодійній організації «Дім милосердя». Підтримка цих благодійних організацій у м. Чортків уже стала для нас хорошою традицією. 

Особливої уваги потребують соціально незахищені групи населення та реабілітаційні центри. Адже, люди, які проходять реабілітацію, потребують постійного догляду, підтримки, повного утримання та забезпечення засобами існування. Ці благодійні організації опікуються людьми з важкою інвалідністю, як дітьми, так і дорослими. В першу чергу, вони працюють над створенням умов всебічного розвитку дитини з метою підготовки їх до здобуття освіти, соціалізації та адаптації в суспільстві, які забезпечують можливість самостійного життя в майбутньому.

Також під час зустрічі з мером Володимиром Шматьком обговорили деталі зі створення у Чорткові скверу до ювілею міста та встановлення в ньому гранітної плити на честь президента Польщі Леха Качинського. «Україна – це вже Європа. Те, з якою відданістю та запалом ви захищаєте свою Батьківщину – варте поваги», - прокоментував Яцек Адріан Матусяк, Голова Правління «ПЗУ Україна».  

     

 

повернутися
Інші публікації
Дистанційні страхові послуги з використанням Object Control – це наша турбота про ваше життя і здоров’я

Дистанційні страхові послуги з використанням Object Control – це наша турбота про ваше життя і здоров’я

Ось уже кілька років поспіль СК «ПЗУ Україна» активно використовує створений вітчизняним розробником інноваційний програмний продукт Object Control, який забезпечує зручну процедуру огляду об’єктів страхування.

Детальніше
е-КАСКО онлайн з будь-якого куточку світу

е-КАСКО онлайн з будь-якого куточку світу

Електронний договір е-КАСКО має таку ж юридичну силу, як і стандартний договір КАСКО, але він буде завжди у вас під рукою у смартфоні чи на іншому електронному девайсі. Тепер ви можете застрахувати своє авто з будь-якого куточку світу, придбавши електронний договір е-КАСКО онлайн.

Детальніше
З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом

З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом "Автоцивілки"

Сьогодні вступили в дію нові умови по Автоцивілці - з 1 липня 2022 року страхова сума за шкоду по майну збільшується з 130 000 грн до 160 000 грн, по життю та здоров’ю з 260 000 грн до 320 000 грн, а ліміт відшкодування за Європротоколом складатиме 80 000 грн.

Детальніше