Бліц-інтерв’ю зі Світланою Кочетковою.

"Життя — це найцінніше, що має людина! Тому одне з головних завдань для мене — забезпечити собі і найдорожчим мені людям достойне фінансове майбутнє."

Бліц-інтерв’ю зі Світланою Кочетковою. Агенція Світлани за висновками 2019 року визнана найкращою.

Розкажіть про свою історію успіху?

Зі страхуванням я познайомилася ще у 2006 році, коли переді мною стояло питання захисту моїх дітей. Як і все хороше у нашому житті, мені допомогла випадковість. Я потрапила на презентацію у компанію зі страхування життя і так стала власницею першого довгострокового договору страхування життя.  Мене підштовхнула до цього кроку моя власна історія. Я виросла без родини і мені добре було знайоме відчуття фінансової незахищеності. Звісно, я прагнула забезпечити своїм дітям захист за будь-яку ціну. Познайомившись на своєму досвіді зі страхуванням життя, спершу як клієнт, я прийняла рішення присвятити своє життя страхуванню.  Це близькі мені по духу філософія і  прагнення допомогти людям.

У 2011 році мене було  запрошено в СК «ПЗУ Україна страхування життя» на посаду фінансового консультанта, з того часу я стала одним з найкращих спеціалістів  компанії. Я збільшила свій дохід у декілька разів, потім прийняла рішення будувати кар’єру менеджера.  Протягом цього часу компанія неодноразово винагороджувала мене туристичними поїздками як по Україні, так і  за кордон, різного роду гаджетами, які дуже допомагають у щоденній роботі.  

Я щороку беру участь у Всеукраїнських Конгресах кращих продавців і менеджерів.  

2013 р. – Нагороджена як переможець «Президентського клубу» туристичною поїздкою в  Барселону, Іспанія.

2015 р. – Агентство нагороджене в номінації «Найбільші премії Life 2015».

2016 р. – Нагороджена як переможець «Президентського клубу» поїздкою на Конгрес у Польщу. Агентство нагороджене в номінації «Найбільші премії Life 2016».

2017 р. – Агентство нагороджене в номінації «Найбільші премії Life 2017».

І це далеко не всі номінації, в яких була відзначена я і моє агентство.

Страхова Група «ПЗУ Україна» приділяє велику увагу навчанню і розвитку своїх працівників, що дає можливість професійно підходити  до питання страхування життя.

Поділіться, що поліс страхування життя дає особисто Вам? Як Ви його собі продали?

На сьогодні в моїй родині 14 договорів страхування життя. І я з приємністю ділюсь з людьми, які мене оточують, як важливо мати той чи інший захист і що він дає. Особисто для мене  поліс страхування життя – це впевненість у  завтрашньому дні.  Поліс страхування — це відповідь на питання про фінансовий захист моєї родини  на випадок непередбачуваних подій  у житті.  

Що Вас надихає займатися навчанням фінансової грамотності і сферою страхування життя?

Згідно з багаторічним досвідом роботи, довіра і рівень страхування життя значно виросли, і,  наприклад, підхід до вибору компаній і програм захисту клієнти роблять більш свідомо. І наше завдання полягає у тому, щоб донести інформацію про  можливості і необхідність страхового захисту не лише у  сфері страхування майна, але й у страхуванні життя. З практики відзначу, що, звичайно,  довіра до бренду компанії відіграє першочергову роль у виборі для себе забезпеченого майбутнього. І з «ПЗУ Україна Страхування життя» — це зробити легко, адже компанія на ринку понад 26 років, а материнський офіс вже понад 200 років. Це поважний вік для бізнесу, в особливості фінансового.   

Однак, найцінніше – це вдячність в очах людей. Мене переповнює радість від того, що я маю таку можливість, робити людей хоча б трішки щасливішими, і значить, виконувати благородну  місію.  

Ви проводите навчальні зустрічі з фінансової грамотності. Опишіть у 2-3 реченнях, чому це актуально для українців сьогодні?

Українці дуже слабко захищені соціально. І, на додаток, фінансова грамотність серед населення на низькому рівні. Тому я з ентузіазмом проводжу зустрічі, ходжу на підприємства і у школи, і займаюся навчанням фінансовій грамотності  у сфері страхування життя. Презентуючи  інформацію про те, як сьогодні можна і потрібно  фінансово вигідно захищати себе  і своїх близьких, я прагну розширити можливості побудови успішного майбутнього для українців.  Адже приємно жити в країні, у якій люди забезпечені, живуть у достатку і від цього щасливі. 

повернутися
Інші публікації
Благодійна допомога від Групи «ПЗУ Україна»

Благодійна допомога від Групи «ПЗУ Україна»

Група «ПЗУ Україна» вкотре підтримала благодійною допомогою установи м. Чорткова.

Детальніше
СК «ПЗУ Україна» взяла участь в III Форумі Відбудови України

СК «ПЗУ Україна» взяла участь в III Форумі Відбудови України

В Києві відбувся III міжнародний Форум Відбудови України.

Детальніше
Агентство S&P змінило прогноз Групи PZU зі стабільного на позитивний

Агентство S&P змінило прогноз Групи PZU зі стабільного на позитивний

Агентство S&P Global Ratings змінило прогноз рейтингу Групи PZU (PZU SA, PZU Życie SA та TUW PZUW) зі стабільного на позитивний.

Детальніше