Бліц-інтерв’ю зі Світланою Кочетковою.

"Життя — це найцінніше, що має людина! Тому одне з головних завдань для мене — забезпечити собі і найдорожчим мені людям достойне фінансове майбутнє."

Бліц-інтерв’ю зі Світланою Кочетковою. Агенція Світлани за висновками 2019 року визнана найкращою.

Розкажіть про свою історію успіху?

Зі страхуванням я познайомилася ще у 2006 році, коли переді мною стояло питання захисту моїх дітей. Як і все хороше у нашому житті, мені допомогла випадковість. Я потрапила на презентацію у компанію зі страхування життя і так стала власницею першого довгострокового договору страхування життя.  Мене підштовхнула до цього кроку моя власна історія. Я виросла без родини і мені добре було знайоме відчуття фінансової незахищеності. Звісно, я прагнула забезпечити своїм дітям захист за будь-яку ціну. Познайомившись на своєму досвіді зі страхуванням життя, спершу як клієнт, я прийняла рішення присвятити своє життя страхуванню.  Це близькі мені по духу філософія і  прагнення допомогти людям.

У 2011 році мене було  запрошено в СК «ПЗУ Україна страхування життя» на посаду фінансового консультанта, з того часу я стала одним з найкращих спеціалістів  компанії. Я збільшила свій дохід у декілька разів, потім прийняла рішення будувати кар’єру менеджера.  Протягом цього часу компанія неодноразово винагороджувала мене туристичними поїздками як по Україні, так і  за кордон, різного роду гаджетами, які дуже допомагають у щоденній роботі.  

Я щороку беру участь у Всеукраїнських Конгресах кращих продавців і менеджерів.  

2013 р. – Нагороджена як переможець «Президентського клубу» туристичною поїздкою в  Барселону, Іспанія.

2015 р. – Агентство нагороджене в номінації «Найбільші премії Life 2015».

2016 р. – Нагороджена як переможець «Президентського клубу» поїздкою на Конгрес у Польщу. Агентство нагороджене в номінації «Найбільші премії Life 2016».

2017 р. – Агентство нагороджене в номінації «Найбільші премії Life 2017».

І це далеко не всі номінації, в яких була відзначена я і моє агентство.

Страхова Група «ПЗУ Україна» приділяє велику увагу навчанню і розвитку своїх працівників, що дає можливість професійно підходити  до питання страхування життя.

Поділіться, що поліс страхування життя дає особисто Вам? Як Ви його собі продали?

На сьогодні в моїй родині 14 договорів страхування життя. І я з приємністю ділюсь з людьми, які мене оточують, як важливо мати той чи інший захист і що він дає. Особисто для мене  поліс страхування життя – це впевненість у  завтрашньому дні.  Поліс страхування — це відповідь на питання про фінансовий захист моєї родини  на випадок непередбачуваних подій  у житті.  

Що Вас надихає займатися навчанням фінансової грамотності і сферою страхування життя?

Згідно з багаторічним досвідом роботи, довіра і рівень страхування життя значно виросли, і,  наприклад, підхід до вибору компаній і програм захисту клієнти роблять більш свідомо. І наше завдання полягає у тому, щоб донести інформацію про  можливості і необхідність страхового захисту не лише у  сфері страхування майна, але й у страхуванні життя. З практики відзначу, що, звичайно,  довіра до бренду компанії відіграє першочергову роль у виборі для себе забезпеченого майбутнього. І з «ПЗУ Україна Страхування життя» — це зробити легко, адже компанія на ринку понад 26 років, а материнський офіс вже понад 200 років. Це поважний вік для бізнесу, в особливості фінансового.   

Однак, найцінніше – це вдячність в очах людей. Мене переповнює радість від того, що я маю таку можливість, робити людей хоча б трішки щасливішими, і значить, виконувати благородну  місію.  

Ви проводите навчальні зустрічі з фінансової грамотності. Опишіть у 2-3 реченнях, чому це актуально для українців сьогодні?

Українці дуже слабко захищені соціально. І, на додаток, фінансова грамотність серед населення на низькому рівні. Тому я з ентузіазмом проводжу зустрічі, ходжу на підприємства і у школи, і займаюся навчанням фінансовій грамотності  у сфері страхування життя. Презентуючи  інформацію про те, як сьогодні можна і потрібно  фінансово вигідно захищати себе  і своїх близьких, я прагну розширити можливості побудови успішного майбутнього для українців.  Адже приємно жити в країні, у якій люди забезпечені, живуть у достатку і від цього щасливі. 

повернутися
Інші публікації
Акційна пропозиція від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк»

Акційна пропозиція від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк»

Оформлюйте поліс онлайн та беріть участь у акції від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк».

Детальніше
Введено в дію нові тарифи за договорами міжнародного страхування «Зелена картка»

Введено в дію нові тарифи за договорами міжнародного страхування «Зелена картка»

МТСБУ встановила нові розміри єдиних страхових платежів за договорами міжнародного страхування «Зелена картка».

Детальніше
Привітання з міжнародним жіночим днем

Привітання з міжнародним жіночим днем

СК «ПЗУ Україна» щиро вітає зі святом весни, ніжності та краси!

Детальніше