15-й Балтійський бізнес-форум «Енергія для відбудови України»

19 травня 2023 р. в місті Свіноуйсьце, Польша, відбувся 15-й Балтійський бізнес-форум «Енергія для відбудови України». Захід організований Польсько-українською господарською палатою за участі Групи «ПЗУ Україна», як одного з партнерів ББФ. 

Протягом трьох днів Форуму відбувались дискусійні панелі, на яких експерти в сфері економіки, політики та бізнесу обговорювали виклики, які несе війна, та плани майбутньої відбудови України. 

Збігнев Шолига, генеральний директор ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя", взяв участь в дискусії «Банки та страхові компанії в умовах війни» та поділився своїм баченням розвитку страхової галузі після війни. 

«Наша Група активно готується до післявоєнного періоду, але це не так просто, оскільки з 1 січня 2024 року вступає в силу новий «Закон про страхування». Ми дуже уважно спостерігаємо за всіма змінами, які в зв’язку з цим відбуваються. Зараз наша задача – адаптувати існуючі страхові продукти до всіх законодавчих трансформацій та задовільнити потреби наших клієнтів» 

В своєму виступі Збігнев Шолига відмітив, що, незважаючи на війну, в Україні спостерігається підвищений рівень страхової грамотності та є запит на нові страхові продукти.

«Ми звернули увагу, що рівень страхової грамотності серед клієнтів нашої компанії виріс, це радує! І ми готові створювати нові продукти, працюємо над цим,  але разом з тим, поки що в Україні бракує деяких фінансових інструментів для реалізації всіх планів. Звісно, ми бачимо позитивну тенденцію законодавчих змін, а отже сподіваємось, що наші клієнти отримають всі бажані продукти»

З початку війни Група «ПЗУ Україна» жодного дня не зупиняла свою роботу, оскільки виконання зобов’язань перед клієнтами та партнерами – це головний пріоритет компанії.  

«Сьогодні наші клієнти можуть бути спокійні. Незважаючи на війну, наші компанії продовжують працювати та в повній мірі виконувати свої зобов’язання. Ми маємо ефективний кризовий план, ми створили так званий «резервний» офіс в Польщі та налагодили дистанційну роботу за будь-яких умов. Ми турбуємось як за своїх працівників, так і за кожного нашого клієнта. І ми активно готуємось як до перемоги, так і до роботи в умовах оновленого страхового ринку» - зазначив Збігнев Шолига.


 

повернутися
Інші публікації
Привітання зі святом Великодня!

Привітання зі святом Великодня!

Прийміть щирі вітання з Великоднем!

Детальніше
Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

СК «ПЗУ Україна» за перший квартал 2024 року залучила 481 млн грн страхових премій.

Детальніше
Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Група «ПЗУ Україна» отримала нагороду на Міжнародному форумі PRNext.

Детальніше