15-й Балтійський бізнес-форум «Енергія для відбудови України»

19 травня 2023 р. в місті Свіноуйсьце, Польша, відбувся 15-й Балтійський бізнес-форум «Енергія для відбудови України». Захід організований Польсько-українською господарською палатою за участі Групи «ПЗУ Україна», як одного з партнерів ББФ. 

Протягом трьох днів Форуму відбувались дискусійні панелі, на яких експерти в сфері економіки, політики та бізнесу обговорювали виклики, які несе війна, та плани майбутньої відбудови України. 

Збігнев Шолига, генеральний директор ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя", взяв участь в дискусії «Банки та страхові компанії в умовах війни» та поділився своїм баченням розвитку страхової галузі після війни. 

«Наша Група активно готується до післявоєнного періоду, але це не так просто, оскільки з 1 січня 2024 року вступає в силу новий «Закон про страхування». Ми дуже уважно спостерігаємо за всіма змінами, які в зв’язку з цим відбуваються. Зараз наша задача – адаптувати існуючі страхові продукти до всіх законодавчих трансформацій та задовільнити потреби наших клієнтів» 

В своєму виступі Збігнев Шолига відмітив, що, незважаючи на війну, в Україні спостерігається підвищений рівень страхової грамотності та є запит на нові страхові продукти.

«Ми звернули увагу, що рівень страхової грамотності серед клієнтів нашої компанії виріс, це радує! І ми готові створювати нові продукти, працюємо над цим,  але разом з тим, поки що в Україні бракує деяких фінансових інструментів для реалізації всіх планів. Звісно, ми бачимо позитивну тенденцію законодавчих змін, а отже сподіваємось, що наші клієнти отримають всі бажані продукти»

З початку війни Група «ПЗУ Україна» жодного дня не зупиняла свою роботу, оскільки виконання зобов’язань перед клієнтами та партнерами – це головний пріоритет компанії.  

«Сьогодні наші клієнти можуть бути спокійні. Незважаючи на війну, наші компанії продовжують працювати та в повній мірі виконувати свої зобов’язання. Ми маємо ефективний кризовий план, ми створили так званий «резервний» офіс в Польщі та налагодили дистанційну роботу за будь-яких умов. Ми турбуємось як за своїх працівників, так і за кожного нашого клієнта. І ми активно готуємось як до перемоги, так і до роботи в умовах оновленого страхового ринку» - зазначив Збігнев Шолига.


 

повернутися
Інші публікації
Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

ПрАТ СК «ПЗУ Україна» щодня працює на Перемогу, підтримує економічний фронт та допомагає нашим героїчним воїнам!

Детальніше
Покриття воєнних ризиків по програмі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Покриття воєнних ризиків по програмі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Відтепер для клієнтів «ПЗУ Україна» є опція покриття воєнних ризиків по прогамі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Детальніше
Безкоштовний місяць КАСКО від «ПЗУ Україна» у дилерських центрах Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто»!

Безкоштовний місяць КАСКО від «ПЗУ Україна» у дилерських центрах Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто»!

Вигідна акція від «ПЗУ Україна» та дилерських центрів Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто».

Детальніше