Страхування у Білій Церкві

Адреса Тип офісу Телефон Режим роботи На мапі
09100, Біла Церква, вул. Театральна, буд. 11, оф. 24 Регіональні офіси +38 (067) 440-49-04; +38 (045) 631-32-64 Для юридичних осіб: +38 (097) 006-98-90; +38 (067) 440-49-04 пн.-пт. 09:00-18:00

Страхування від PZU в місті Біла Церква

Страхова компанія PZU працює на ринку України з 1993 року.  Це найбільша страхова група, що діє в Центральній і Східній Європі вже понад 200 років.  За роки свого існування компанія зарекомендувала себе як надійний страховик, який надає страхові послуги за розумною ціною в найважливіших сферах життя людини і ділових питаннях підприємця.

Послуги страхування в Білій Церкві

Компанія PZU в Білій Церкві надає широкий перелік послуг страхування. Серед найбільш затребуваних:

1. Туристичний страховий поліс - надійний захист застрахованої особи на час перебування за кордоном, а також в рамках подорожей по Україні.

  • Подорожі Україною - включає надання медичної допомоги у випадках розладу здоров'я при подорожах по Україні.
  • Подорожі за кордон - включає медичну підтримку в разі несподіваної хвороби або травми, допомога 24 години на добу в будь-якій точці для спортсменів, студентів, а також осіб, які їдуть за кордон працювати або у відрядження.  У полісах враховуються всі міжнародні вимоги до страхування, в тому числі вимоги країн Шенгенської угоди.

2. Автострахування – PZU використовує комплексний підхід, що включає страхування авто і професійну технічну підтримку. В свою чергу, це дозволяє створити надійний захист автомобіля, мотоцикла або іншого транспортного засобу від викрадення, поломки або повного знищення, а також включає страхування цивільної відповідальності водіїв.

  • КАСКО - добровільне страхування автотранспорту від будь-яких неприємностей, які можуть статися на дорозі - викрадення, ДТП, псування, вандалізм, знищення.
  • ОСЦПВ (автоцивілка) - обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників автотранспорту, яке включає відшкодування шкоди, заподіяної третім особам в результаті ДТП, а також юридичну допомогу власнику ТЗ.
  • ДМС при ДТП - фірмовий поліс PZU, що має на увазі відшкодування витрат на медичні витрати і надання своєчасної медичної допомоги застрахованій особі при виникненні хвороби / травм в результаті ДТП.

Переваги оформлення страхового поліса PZU в місті Біла Церква

Компанія PZU надає більше 120 страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб.  Наші клієнти звертаються до нас, тому що:

  • Згідно з рейтингами Insurance TOP, група PZU Україна входить в 5-ку провідних страхових компаній України.
  • Наша компанія є членом МТСБУ, European Business Association.
  • Сучасний підхід до обслуговування клієнтів і можливість оформлення полісів в режимі онлайн.

Контакти PZU в Білій Церкві

Регіональний офіс PZU в місті Біла Церква розташований за адресою:

  • 09100, Біла Церква, вул.  Театральна, 11, оф.  24

 Контактний телефон - (04563) 3 57 90

 Режим роботи - пн.-пт.  09: 00-18: 00