Постраждав інший автомобіль, люди або майно (поліс автоцивілки)

Дії застрахованної особи у разі настання випадку, що може кваліфікуватися, як страховий:

1. Дотримуватися передбачених правилами дорожнього  руху обов'язків водія, причетного до ДТП. Водій має вжити всіх можливих та доречних заходів для здійснення допомоги потерпілим, зменшення розміру збитку та порятунку ТЗ.

ПРИМІТКА: Ні в якому разі не визнавати свою вину, без письмової згоди Страховика.


2. Зателефонувати з місця події на гарячу лінію (асистуюча компанія "SOS Сервіс Україна") та чітко виконувати надані інструкції, але в будь-якому випадку звернення має бути не пізніше ніж протягом 24 години з моменту настання події).

  • 311 для абонентів Київстар, МТС, Life (згідно тарифів оператора)
  • 0-800-50-311-5 (безкоштовно)
  • (044) 537-6-311

3. Викликати компетентні органи на місце події.

Увага! У разі, якщо один з учасників визнає свою вину, у ДТП не постраждали люди, а розмір збитку майна не перевищує 50 000 грн., учасники події мають можливість оформити європротокол без виклику компетентних органів. Більш докладнішу консультацію щодо можливості оформлення європротоколу Ви можете отримати за телефоном гарячої лінії.


4. Отримати від інших учасників події контактну інформацію про себе, назву та місцезнаходження страховика, а також відомості про відповідні страхові поліси.


5. Зберігати пошкоджене майно у такому стані, в якому воно знаходилося після ДТП, до тих пір, поки його не огляне призначений Страховиком представник, а також забезпечити йому можливість провести оглядпошкодженого майна.


ВИПЛАТА страхового відшкодування здійснюється Страховиком протягом 15 днів з дня узгодження ним розміру страхового відшкодування, за наявності всіх необхідних документів, але не пізніш як через 90 днів з дня отримання заяви про страхове відшкодування.

ВИПЛАТА СТРАХОВОГО ВІДШКОДУВАННЯ здійснюється безпосередньо потерпілому, або погодженим з ним особам, які надають послуги з ремонту пошкодженого майна, сплатили страхове відшкодування за договором майнового страхування, лікування потерпілих та інші послуги, пов'язані з відшкодуванням збитків.