Страхування професійної відповідальності нотаріусів

Страхування професійної відповідальності нотаріусів призначене для забезпечення страхового захисту як нотаріальних контор, так і приватних нотаріусів.

Хто може бути застрахований?

Страхувальниками можуть виступати як нотаріальні контори та приватні нотаріуси. Для забезпечення страхового захисту наші клієнти мають можливість обрати запропонований варіант страхування на базі встановленого законодавством мінімуму, а також підвищити ліміт відповідальності до бажаного рівня. У зв'язку з прийняттям Постанови НБУ про здійснення переказування коштів в національній та іноземній валюті, яка вимагає в обов'язковому порядку наявність нотаріально засвідчених перекладів на українську мову документів, які є підставою для переказу коштів, ви можете вибрати ліміт відповідальності по такій послузі, як страхування професійної відповідальності нотаріусів при посвідченні перекладів.

 

Що може бути застраховане?

Майнові інтереси Страхувальника, пов'язані з обов'язком останнього відшкодувати збитки, завдані третім особам внаслідок своєї професійної діяльності

 

Ризики

Заподіяння шкоди третім особам внаслідок помилок та упущень, ненавмисно допущених нотаріусами в процесі виконання своїх професійних обов'язків.

Розмір страхової премії по службовому страхуванню професійної відповідальності безпосередньо залежить від стажу роботи нотаріуса і становить:

  • 0,15% - для нотаріусів зі стажем роботи до 2-х років
  • 0,12% - для нотаріусів зі стажем роботи від 2-х до 5-ти років
  • 0,08% - для нотаріусів зі стажем роботи понад 5-ть років