Фінансові показники

Підсумки за І півріччя 2011 року

За 1 півріччя 2011 року страхові компанії «PZU Україна» та «PZU Україна Страхування Життя» зібрали 181,5 млн. грн. страхових премій. В той же час, значно підвищилися показники власного капіталу. Обидві компанії Страхової Групи виплатили за збитками практично на 40% більше коштів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Все це свідчить про надійність страховика та грамотне стратегічне планування діяльності СГ «PZU Україна».

Детальніше

Результати 1 кварталу 2011 р.

За 1 кв. 2011 року страхові компанії «PZU Україна» та «PZU Україна Страхування Життя» зібрали 92,3 млн. грн. страхових премій. В той же час, значно підвищилися показники активів компаній, зросли страхові резерви. Все це свідчить про надійність страховика та грамотне стратегічне планування своєї діяльності.

Детальніше

Результати 2010 року

Протягом 2010 року страхові компанії «PZU Україна» та «PZU Україна Страхування Життя» зібрали 329 млн. грн. страхових премій. В той же час, значно підвищилися показники активів компаній, зросли страхові резерви. Все це свідчить про надійність страховика та стратегічне планування своєї діяльності.

Детальніше