Тендер серед компаній на закупівлю ліцензій основного антивірусу ESET

В період з 25 травня по 10 червня 2022 року Група компаній «ПЗУ Україна» оголошує тендер на закупівлю ліцензій програмного забезпечення ESET PROTECT Entry з хмарним та локальним управлінням (G).

Предмет тендера: обрання партнера для закупівлі ліцензій основного антивірусу Товариства ('ESET PROTECT Entry з хмарним та локальним управлінням' (G).

До участі у тендері допускаються організації, які мають:

  • мають статус авторизованого дилера/реселера ПО ESET;
  • юридичні особи, які мають всі дійсні ліцензії та сертифікати згідно законодавства України;  
  • високу компетенцію у сфері інформаційної безпеки; досвід роботи з зарубіжними та українськими компаніями; спеціальні додаткові бонуси у вигляді навчання та консультації співробітників ІТ-департаменту, можливість розробки комерційної пропозиції з урахуванням всіх особливостей технічного завдання;
  • можливість розділення загальної суми контракту та заключення трьох господарських договорів з афілійованими компаніями (1- ПрАТ СК «ПЗУ Україна», 2- ПрАТ СК «ПЗУ Україна страхування життя», 3- ТОВ «СОС Сервіс Україна»).

Направити заявку на участь та отримати повний пакет тендерної документації можна менеджеру відділу забезпечення процесів закупівель і аутсорсингу Юлії Коваленко до 18.00 01.06.2022р.на e-mail ykovalenko@pzu.com.ua, okovbasa@pzu.com.ua, konkurs@pzu.com.ua.