Відбулась зустріч Голови Правління ПрАТ СК «ПЗУ Україна» Яцека Матусяка з Головою Національного Банку України, Андрієм Пишним

Яцек Матусяк, Голова Правління ПрАТ СК «ПЗУ Україна» та в.о. Голови Наглядової ради АТ «Кредобанк», у середу 12 липня 2023 року, зустрівся з Головою Національного Банку України, Андрієм Пишним.

Зустріч відбулась на запрошення Голови НБУ у двосторонньому форматі, та була направлена на подальше посилення присутності міжнародних фінансових компаній в Україні.

Під час зустрічі було обговорено питання сталого розвитку страхового та банківського ринків в умовах повномасштабної війни, а також питання процесу регулювання страхового бізнесу, над яким зараз успішно працює Регулятор.

«Наші польські компанії, які зараз активно працюють незважаючи на всі складні обставини,  зацікавлені у продовженні своєї присутності на українському ринку. Ми розглядаємо можливість майбутнього розвитку та шукаємо варіанти для розширення своєї діяльності. І така особиста зустріч з Регулятором тільки підтверджує правильно обрану стратегію розвитку польського бізнесу в Україні. Мені, як прямому представнику цього бізнесу, було приємно почути від пана Пишного, що Група «ПЗУ Україна» зразково виконує всі свої зобов’язання. В свою чергу відмічу, що ми дуже цінуємо реформи НБУ які він провів раніше щодо банківського ринку, за їх якісний європейський рівень, та максимально підтримуємо ту роботу, яку Регулятор проводить зараз на страховому ринку. На нашу думку, комплексне врегулювання ринку страхування в Україні сприятиме посиленню його ролі у забезпеченні соціально-економічного зростання України та захисті прав споживачів страхових послуг.

Сьогодні головне завдання нашого польського бізнесу – утримання стабільної позиції  на українському ринку та подальша участь і допомога у відновленні економіки України», - прокоментував результати зустрічі Яцек Матусяк.

повернутися
Інші публікації
Покриття воєнних ризиків по програмі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Покриття воєнних ризиків по програмі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Відтепер для клієнтів «ПЗУ Україна» є опція покриття воєнних ризиків по прогамі «АвтоКаско – пакет AVTOMIX»

Детальніше
Безкоштовний місяць КАСКО від «ПЗУ Україна» у дилерських центрах Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто»!

Безкоштовний місяць КАСКО від «ПЗУ Україна» у дилерських центрах Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто»!

Вигідна акція від «ПЗУ Україна» та дилерських центрів Hyundai «Олімп Мотор» та «Едем Авто».

Детальніше
Страхова компанія «ПЗУ Україна» підвела підсумки за 9 місяців 2023 року

Страхова компанія «ПЗУ Україна» підвела підсумки за 9 місяців 2023 року

Страхова компанія ПрАТ СК «ПЗУ Україна» за січень-вересень 2023 року збільшила збір премій до 1 314 млн грн.

Детальніше