Тренди у програмах страхування життя, аналіз даних компанії "ПЗУ Україна страхування життя"

«Дохід сучасного пенсіонера з Європи складається з частин, де 20% - соціальна допомога (наша державна пенсія), 30% - корпоративна пенсія від роботодавця, а 50% доходу – це пенсійні збереження в інвестиційних інструментах, включаючи страхові компанії життя. В Україні крок за кроком суспільство змінює сприйняття пенсії за радянськими лекалами до сучасного типу» - коментує Ільчук Юрій, керівник напрямку розвитку агентської мережі «ПЗУ Україна страхування життя».

«ПЗУ Україна страхування життя» пропонує своїм клієнтам продукти страхування життя за різними потребами. Наведемо навігаційну карту за програмами в інфографіці до цієї публікації.

Керівник напряму розвитку агентської мережі Юрій Ільчук ділиться цікавими спостереженнями щодо розвитку та трендів у продуктах страхування життя у портфелі компанії.

«Порівнюючи дані за більше ніж 15 років, минулий 2020 рік показує цікаві зміни у розподілі продуктів портфелю агентського каналу продажів лайф страхування. Можна припустити, що сприйняття українців поступово трансформується. Так, якщо раніше більш популярною була програма «Актив», як страховий продукт загального характеру, то тренд останнього року показав зацікавленість клієнтів у програмах, що мають чітко означену, фінансову мету. Дані на діаграмі «Договори страхування життя, що були укладені у 2020 році» показує досить збалансоване розподілення серед програм (у порівнянні з даними на діаграмі за період з 2005 по 2020 роки, де програма «Актив» займає найбільшу частку в 59%). Дійсно, фінансові консультанти стали все частіше чути дуже зважливі питання від українців, наприклад:

- чи можна в Україні мати достойну додаткову пенсію (робоча альтернатива пенсійному фонду)?

- як убезпечити мою родину, якщо зі мною щось станеться?» 

- як захиститись фінансово у разі серйозного захворювання?»

Хоча 2020 рік був турбулентним для всіх без винятку все ж можливо, події останнього року можуть стати поштовхом до так необхідних інсайтів в українській спільноті. Яке ж майбутнє у розвитку страхування життя в Україні?  

Страхування життя в Україні поступово стає невіддільною частиною життя громадян. Популярність цього виду захисту зростає з ростом свідомості громадян, розуміння відповідальності за себе та своїх близьких, ростом фінансової грамотності. Це довгий, але безперервний та незворотний процес. Тож незабаром той час, коли і Україна зможе з гідністю доповідати на міжнародних зустрічах про гідний рівень фінансового захисту та забезпечення своїх громадян.

повернутися
Інші публікації
Група «ПЗУ Україна» відсвяткувала 100-річчя своєї присутності у Львові

Група «ПЗУ Україна» відсвяткувала 100-річчя своєї присутності у Львові

Протягом 100 років Компанія гарантувала своїм клієнтам надійність і впевненість у завтрашньому дні, щодня створюючи та вдосконалюючи свої продукти, демонструючи високий рівень сервісу.

Детальніше
Чат-бот ПЗУ life – важлива інформація зі страхування життя у зручний спосіб

Чат-бот ПЗУ life – важлива інформація зі страхування життя у зручний спосіб

Відтепер, всі клієнти, хто має діючий договір зі страхування життя, можуть у будь-який час доби та у будь-якому місці звернутись із запитанням та отримати необхідну інформацію стосовно свого договору.

Детальніше
Група ПЗУ Україна посіла перше місце у двох категоріях за підсумками 2020 року

Група ПЗУ Україна посіла перше місце у двох категоріях за підсумками 2020 року

19 травня 2021 року відбулася щорічна церемонія нагородження лідерів ринку страхування, яку організовує галузеве видання №1 – «Insurance Top».

Детальніше