Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки роботи за січень – березень 2024 року. За І квартал компанією було залучено 481 млн грн страхових премій, що на 170 млн перевищує відповідний показник за перші три місяці 2023-го.

В сегментах КАСКО та Зелена картка було зафіксовано найбільший приріст платежів за підсумками звітного періоду 30% та 79% відповідно. Загалом за договорами КАСКО в І кварталі було залучено 98 млн грн премій, що складає 20% від сукупного обсягу платежів страховика.

За полісами «Зелена картка», ПрАТ СК «ПЗУ Україна» за три місяці залучила 109 млн грн страхових премій, що становить 23% від загального обсягу надходжень страховика.

Водночас частка обов’язкової «автоцивілки» в портфелі компанії склала 28%: за полісами ОСЦПВ ПрАТ СК «ПЗУ Україна» в січні – березні зібрала 135 млн грн платежів – на 78% більше, аніж за аналогічний період минулого року.

В свою чергу, частка ДМС в портфелі компанії склала 16%: за договорами добровільного медичного страхування ПрАТ СК «ПЗУ Україна» за І квартал зібрала 79 млн грн платежів та також збільшила премії на 63% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Обсяг надходжень ПрАТ СК «ПЗУ Україна» за іншими договорами страхування за результатами січня – березня склав 60 млн грн.

повернутися
Інші публікації
Привітання зі святом Великодня!

Привітання зі святом Великодня!

Прийміть щирі вітання з Великоднем!

Детальніше
Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Група «ПЗУ Україна» отримала нагороду на Міжнародному форумі PRNext.

Детальніше
Акційна пропозиція від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк»

Акційна пропозиція від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк»

Оформлюйте поліс онлайн та беріть участь у акції від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк».

Детальніше