Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

СК «ПЗУ Україна» та СК «ПЗУ Україна страхування життя» стали переможцями рейтингу «Репутаційні АКТИВісти» у страховій галузі.

12 квітня 2024 року на підставі результатів національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти» та в рамках міжнародного форуму PRNext, відбулось нагородження Групи «ПЗУ Україна» в номінації «Фінанси – страхові компанії».

Журі рейтингу, яке складалось з незалежних аналітиків, галузевих експертів і журналістів провідних медіа визначило серед компаній-учасниць рейтингу ті, чиї власники, топ менеджмент і PR-команди продемонстрували найкращу роботу системи репутаційного менеджменту в умовах війни.

До уваги брались критерії управління корпоративною репутацією в воєнний час, показники репутаційної стабільності, відгуки клієнтів та партнерів, медіаприсутність в ЗМІ та ефективність антикризових комунікацій.

Група «ПЗУ Україна» безперервно працювала з першого дня війни, залишаючись на постійному зв’язку з клієнтами, надаючи їм надійний захист та найкращий сервіс.

Минулого року Національний банк України, який є регулятором страхового ринку, офіційно визнав СК «ПЗУ Україна» та СК «ПЗУ Україна страхування життя» повністю прозорими перед законом.

Група «ПЗУ Україна» щиро вдячна своїм партнерам та клієнтам за багаторічну довіру та підтримку! Ми дбаємо про нашу репутацію, працюємо прозоро та ефективно і завжди опираємось на найвищі європейські стандарти надання страхових послуг!

повернутися
Інші публікації
Привітання зі святом Великодня!

Привітання зі святом Великодня!

Прийміть щирі вітання з Великоднем!

Детальніше
Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

СК «ПЗУ Україна» за перший квартал 2024 року залучила 481 млн грн страхових премій.

Детальніше
Акційна пропозиція від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк»

Акційна пропозиція від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк»

Оформлюйте поліс онлайн та беріть участь у акції від СК «ПЗУ Україна» та АТ «Кредобанк».

Детальніше