Страхова компанія ПрАТ СК «ПЗУ Україна» підвела підсумки роботи за перше півріччя 2023 року

Страхова компанія ПрАТ СК «ПЗУ Україна» підвела підсумки роботи за січень-червень 2023. За І півріччя компанією було залучено 744 млн грн страхових премій, що на 33,3%  перевищує відповідний показник за перше півріччя 2022-го.

Найбільший приріст платежів за підсумками звітного періоду було зафіксовано в сегментах Зелена карта – 69,7%, Каско – 57,3%, ДМС – 51,5%. 

Водночас частка обов’язкової «автоцивілки» в портфелі компанії склала 24,5%: за полісами ОСЦПВ «ПЗУ Україна» в січні – червні 2023 року зібрала 182 млн грн платежів – на 36,2% більше, аніж торік.

КАСКО є провідним сегментом автострахування та демонструє приріст у першому півріччі. За шість місяців зібрано 160 млн грн страхових премій, що на 57,3% більше, ніж минулого року.

За полісами «Зелена картка» «ПЗУ Україна» за шість місяців залучила 177 млн грн страхових премій, що становить 23,8% від загального обсягу надходжень страховика та на 69,7% перевищує відповідний показник за аналогічний період минулого року.

В свою чергу, частка ДМС в портфелі компанії склала 14,4%, за договорами добровільного медичного страхування  «ПЗУ Україна» за І півріччя зібрала 107 млн грн платежів.

Обсяг надходжень «ПЗУ Україна» за іншими договорами страхування за результатами січня – червня склав 118 млн грн.

повернутися
Інші публікації
Зимова акція від СК «ПЗУ Україна» в дилерських центрах Peugeot, Citroën, Opel, DS, Jeep

Зимова акція від СК «ПЗУ Україна» в дилерських центрах Peugeot, Citroën, Opel, DS, Jeep

СК «ПЗУ Україна» запускає спільну акцію з офіційними дилерськими центрами Peugeot, Citroën, Opel, DS, Jeep.

Детальніше
Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

ПрАТ СК «ПЗУ Україна» щодня працює на Перемогу, підтримує економічний фронт та допомагає нашим героїчним воїнам!

Детальніше