Страхова виплата понад 164 млн грн як результат ефективної співпраці між посередником «АОН Україна» та страховою компанією «ПЗУ Україна»

У рамках партнерського бізнес-проєкту страхової компанії «ПЗУ Україна» та найбільшого страхового посередника в Україні компанії «Аон Україна» в червні 2020 року було покрито збиток за ризиком «Африканська чума свиней» (АЧС) у розмірі понад 164 млн грн. Партнерська співпраця та довірчі відносини, що склалися між двома компаніями починаючи з 1992 року, дозволили виплатити ексклюзивне страхове відшкодування оперативно, незважаючи на карантинні обмеження спричинені COVID-19.

Страховий випадок стався у серпні 2019 року. У результаті виявленого вірусу та падежу свиней на підприємстві за вимогою державних органів було знищене все поголів’я свиней. Ризики, що були покриті у результаті настання страхового випадку – вимушений забій поголів’я свиней кількістю понад 99 000 голів на вимогу до розпорядження державних органів ветеринарної медицини та додаткова умова до договору страхування – очищення від уламків. Після оцінки випадку та отримання підтвердження про те, що господарство дійсно суворо дотримується всіх правил безпеки згідно з європейськими нормами, страховою компанією було погоджено виплату.      

«Щоб бути надійним партнером у кризових ситуаціях продовж десятиліть, ми добре розуміємо вагу зобов’язань страхової компанії. Ми виважено та відповідально підходимо до фінансових показників, й тому, кожного року отримуємо підтвердження звітності у аудитора Великої четвірки. Ми забезпечуємо стабільний розвиток портфелю компанії. Наші клієнти знають, що «ПЗУ Україна» - це надійна страхова підтримка та європейський сервіс» -  прокоментував Марек Бабіцький, Член Правління «ПЗУ Україна».  

В зазначеному випадку компанія «Аон Україна» вела комунікацію із перестрахувальним ринком та страховою компанією з метою оперативного врегулювання збитку, а також узгодження розміру збитку та перестрахувального відшкодування. За словами генерального директора «Аон Україна» Олексія Грінченка, цей випадок є унікальним в Україні.

«В нашій країні власники свинокомплексів доволі скептично та з недовірою поки що ставляться до можливості покриття ризику АЧС, незважаючи на те, що починаючи із 2012 року в Україні щорічно фіксуються випадки цього захворювання (за даними проєкту «СТОП АЧС», лише за першу половину 2020 року було виявлено 12 випадків АЧС). Маючи великий досвід у страхуванні агроризиків, компанія «Аон» завжди готова співпрацювати із українськими агровиробниками та веде активну практику з розміщення на страхування свиней. Завдяки доступу до міжнародних перестрахових ринків, наша компанія може реалізовувати унікальне страхове покриття, яскравим прикладом чого є врегулювання даного випадку при прямій участі перестрахового ринку Великої Британії», - додав Олексій Грінченко.

Про Аон:

Aon plc (NYSE: AON) – провідна компанія в області ризик-менеджменту, брокерських послуг зі страхування та перестрахування, консалтингу у галузі управління персоналом. Aон розробляє ідеї на основі даних експертів, зменшуючи ризики наших клієнтів і допомагаючи їм бути максимально ефективними у веденні бізнесу. Компанія нараховує приблизно 500 офісів, де працює більше 50 000 професіоналів у 120 країнах світу.

Компанія Aon в Україні має понад 25 років досвіду роботи на українському ринку. Aон є найбільшим страховим та перестраховим посередником в Україні, який представлений в 3 містах країни – Києві, Львові та Одесі. Компанія надає послуги понад 400 клієнтам в Україні.

Про ПЗУ:

Компанія «ПЗУ Україна» належить до Небанківської фінансової групи ПЗУ Україна та є частиною польської фінансової групи PZU. Компанія входить до п’ятірки найбільших страховиків на українському страховому ринку.

Місія компанії – пропонувати прості, ефективні продукти страхування та високий рівень європейського сервісу, які у комплексі будуть гарантувати безпеку клієнта та легкість у користуванні страховими продуктами «ПЗУ Україна». Вже понад 26 років компанія втілює цю місію. 

повернутися
Інші публікації
Головні причини ДТП та найбільша виплата 2021 року – цікава статистика про страхування автомобілів

Головні причини ДТП та найбільша виплата 2021 року – цікава статистика про страхування автомобілів

Протягом минулого року найчастіше страхові випадки траплялися із автомобілями білого, сірого та чорного кольорів. Про це йдеться у статистиці за 2021 рік страхової компанії «ПЗУ Україна».

Детальніше
Автоцивілка і

Автоцивілка і "Зелена картка" знову доступні онлайн

Реєстр Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) відновив роботу. Це означає, що поліси Автоцивілки та «Зеленої картки» знову доступні для купівлі онлайн та валідації.

Детальніше
Через технічний збій у МТСБУ продаж полісів у електронному вигляді призупинений

Через технічний збій у МТСБУ продаж полісів у електронному вигляді призупинений

Автоцивілку та поліси «Зеленої карти» зараз не можливо придбати в електронному вигляді. Для цього потрібно приїхати в офіс «ПЗУ Україна».

Детальніше