Страхова компанія «ПЗУ Україна» підвела підсумки за січень-березень 2023 року

Страхова компанія «ПЗУ Україна» підвела підсумки роботи за січень – березень 2023 року. За І квартал компанією було залучено 310,7 млн.грн. страхових премій, що на 10 млн. перевищує відповідний показник за перші три місяці 2022-го.
В сегментах КАСКО та Зелена картка було зафіксовано найбільший приріст платежів за підсумками звітного періоду 36% та 45% відповідно. Загалом за договорами КАСКО в І кварталі було залучено 75,1 млн. грн. премій, що складає 24% від сукупного обсягу платежів страховика.
За полісами «Зелена картка», ПрАТ СК «ПЗУ Україна» за три місяці залучила 60,9 млн.грн. страхових премій, що становить 20% від загального обсягу надходжень страховика. 
Водночас частка обов’язкової «автоцивілки» в портфелі компанії склала 24%: за полісами ОСЦПВ  ПрАТ СК «ПЗУ Україна» в січні – березні зібрала 74,3 млн. грн. платежів – на 24% більше, аніж торік.
В свою чергу, частка ДМС в портфелі компанії склала 16%: за договорами добровільного медичного страхування  ПрАТ СК «ПЗУ Україна»  за І квартал зібрала 48,5 млн.грн. платежів та також збільшила премії на 17% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Обсяг надходжень ПрАТ СК «ПЗУ Україна» за іншими договорами страхування за результатами січня – березня склав 51,9 млн.грн. 
 

повернутися
Інші публікації
Привітання зі святом Великодня!

Привітання зі святом Великодня!

Прийміть щирі вітання з Великоднем!

Детальніше
Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

Страхова компанія «ПЗУ Україна» підбила підсумки за січень – березень 2024 року

СК «ПЗУ Україна» за перший квартал 2024 року залучила 481 млн грн страхових премій.

Детальніше
Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Репутація Групи «ПЗУ Україна» визнана найкращою у галузі

Група «ПЗУ Україна» отримала нагороду на Міжнародному форумі PRNext.

Детальніше