Страхова компанія «ПЗУ Україна» підвела підсумки за січень-березень 2023 року

Страхова компанія «ПЗУ Україна» підвела підсумки роботи за січень – березень 2023 року. За І квартал компанією було залучено 310,7 млн.грн. страхових премій, що на 10 млн. перевищує відповідний показник за перші три місяці 2022-го.
В сегментах КАСКО та Зелена картка було зафіксовано найбільший приріст платежів за підсумками звітного періоду 36% та 45% відповідно. Загалом за договорами КАСКО в І кварталі було залучено 75,1 млн. грн. премій, що складає 24% від сукупного обсягу платежів страховика.
За полісами «Зелена картка», ПрАТ СК «ПЗУ Україна» за три місяці залучила 60,9 млн.грн. страхових премій, що становить 20% від загального обсягу надходжень страховика. 
Водночас частка обов’язкової «автоцивілки» в портфелі компанії склала 24%: за полісами ОСЦПВ  ПрАТ СК «ПЗУ Україна» в січні – березні зібрала 74,3 млн. грн. платежів – на 24% більше, аніж торік.
В свою чергу, частка ДМС в портфелі компанії склала 16%: за договорами добровільного медичного страхування  ПрАТ СК «ПЗУ Україна»  за І квартал зібрала 48,5 млн.грн. платежів та також збільшила премії на 17% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Обсяг надходжень ПрАТ СК «ПЗУ Україна» за іншими договорами страхування за результатами січня – березня склав 51,9 млн.грн. 
 

повернутися
Інші публікації
Зимова акція від СК «ПЗУ Україна» в дилерських центрах Peugeot, Citroën, Opel, DS, Jeep

Зимова акція від СК «ПЗУ Україна» в дилерських центрах Peugeot, Citroën, Opel, DS, Jeep

СК «ПЗУ Україна» запускає спільну акцію з офіційними дилерськими центрами Peugeot, Citroën, Opel, DS, Jeep.

Детальніше
Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

Допомога ЗСУ від ПрАТ СК «ПЗУ Україна»

ПрАТ СК «ПЗУ Україна» щодня працює на Перемогу, підтримує економічний фронт та допомагає нашим героїчним воїнам!

Детальніше