З 1 липня збільшено розміри страхових виплат за полісом "Автоцивілки"

Сьогодні вступили в дію нові умови по Автоцивілці - збільшилися максимальні страхові суми та ліміт відшкодування за Європротоколом. З 1 липня 2022 року страхова сума за шкоду по майну збільшується з 130 000 грн до 160 000 грн, а по життю та здоров’ю з 260 000 грн до 320 000 грн. Для всіх клієнтів, що вже придбали поліс «Автоцивілки», чи придбають його з 1 липня, ліміт відшкодування за Європротоколом складатиме 80 000 грн (замість 50 000 грн). Європротокол, як і раніше, можна оформити на місці ДТП без виклику працівника поліції.

Автоцивілка (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) - механізм захисту, який забезпечує відшкодування шкоди, заподіяної потерпілим в результаті ДТП третім особам, їхньому життю, здоров’ю чи майну. Це обов’язковий вид страхування при експлуатації транспортних засобів на території України, тому важливо придбати поліс «Автоцивілки» та вчасно його продовжувати.

Для того, щоб оформити поліс «Автоцивілки» не обов’язково відвідувати офіс страхової компанії, адже зараз повноцінно діє електронний поліс, який можна оформити онлайн і пред’являти його в електронному форматі на смартфоні. Враховуючи переваги цього страхування та складнощі, які можуть виникнути, якщо їздити без страховки, не нехтуйте відповідальністю та не наражайте себе на фінансові стягнення.

Оформити договір «Автоцивілки» можна також звернувшись до одного із наших офісів в Україні. Подивитись перелік офісів

повернутися
Інші публікації
Дистанційні страхові послуги з використанням Object Control – це наша турбота про ваше життя і здоров’я

Дистанційні страхові послуги з використанням Object Control – це наша турбота про ваше життя і здоров’я

Ось уже кілька років поспіль СК «ПЗУ Україна» активно використовує створений вітчизняним розробником інноваційний програмний продукт Object Control, який забезпечує зручну процедуру огляду об’єктів страхування.

Детальніше
е-КАСКО онлайн з будь-якого куточку світу

е-КАСКО онлайн з будь-якого куточку світу

Електронний договір е-КАСКО має таку ж юридичну силу, як і стандартний договір КАСКО, але він буде завжди у вас під рукою у смартфоні чи на іншому електронному девайсі. Тепер ви можете застрахувати своє авто з будь-якого куточку світу, придбавши електронний договір е-КАСКО онлайн.

Детальніше
Благодійна допомога від «Групи ПЗУ Україна»

Благодійна допомога від «Групи ПЗУ Україна»

У понеділок, 27 червня 2022 року, керівництво компанії завітало до міста Чортків, де відбулася церемонія з передачі благодійної допомоги одразу двом організаціям, що вкотре подарувала дітям надію та підтримку.

Детальніше