PZU – №1 на ринку туристичного страхування в Україні

Третій рік поспіль PZU стає лідером у туристичному страхуванні, страхуючи найбільшу кількість виїжджаючих за кордон українців. Як підтверджує рейтинг галузевого видання Insurance TOP, щоквартально та щорічно PZU демонструє найвищий рівень за показником зібраних премій, тим самим доводячи статус найкращої компанії з туристичного страхування в Україні.

Чому подорожуючі обирають лише якісь певні страхові компанії, хоча в Україні їх достатньо багато, та й принцип обслуговування схожий? Те ж можна сказати і про супермаркети: ті ж постачальники продукції, загальний принцип обслуговування, але одні нам подобаються більше, інші - менше. Все залежить від того, як саме страхова компанія працює. Які у них алгоритми обслуговування, які вимоги щодо термінів організації допомоги. Наприклад, в PZU прописані правила, в яких час на організацію допомоги залежить від категорії випадку. Відрізняються в компаніях і безпосередньо умови страхування. У деяких страховиків на окремі види допомоги передбачені субліміти, тобто додаткові обмеження в страхових сумах по окремим видам допомоги. Наприклад, якщо в договорі вказана загальна страхова сума становить 30 тис. грн, то субліміт на амбулаторно-поліклінічну допомогу може бути всього 1 тис. євро. Ще гірше, коли передбачений субліміт на один з найбільш витратних видів медичної допомоги - стаціонарну. Також у кожній компанії є свої особливості щодо винятків з переліку страхових подій. Наприклад, одна компанія покриває збитки, які сталися під час катання на прогулянковому велосипеді, а інша - ні, третя вважає це додатковим ризиком і просить за нього доплату.

Щоб працювати в сфері туристичного страхування, страхова компанія повинна не тільки мати відповідну ліцензію Нацкомфінпослуг, а й побудувати ефективну систему роботи із закордонними медичними закладами, асистуючими компаніями, тощо. Кількість страхових випадків у цьому виді страхування достатньо велика, тому страховику потрібно вміти захистити подорожуючих українців та при необхідності швидко організувати медичну допомогу за кордоном.

Що для цього роблять кращі страхові компанії? В першу чергу, формують розгалужену мережу партнерів по всьому світу. Це дозволяє надавати туристам швидку та якісну допомогу по всьому світу. Якщо страховик або його асистуюча компанія має представництво у Європі або в інших країнах (PZU), то це спрощує процедуру грошових переказів для оплати медичних послуг, які надаються постраждалим клієнтам. По-друге, важливо, щоб страхова компанія мала акредитацію у посольствах/консульствах іноземних держав. Таким чином, з полісом цієї компанії подорожуючі без питань отримають необхідну візу. Якщо у візі все ж таки відмовляють з будь-якої іншої причини, то, наприклад, страхова компанія PZU компенсує витрати на консульський та сервісний збір.

Головна задача надійної страхової – забезпечити допомогу. Тому стандартна програма страхування туристів має покривати витрати на лікування, в тому числі по практично всім видам травм та всім видам невідкладної медичної допомоги, транспортування постраждалих в Україну (до місця проживання), а також виплати по страхуванню від нещасного випадку.

Але стандартної програми може бути недостатньо, якщо людина їде за кордон на роботу або для активного відпочинку. Аби запропонувати клієнтові правильне покриття, перед укладанням договору страхування для виїзду за кордон, спеціалісти PZU завжди уточнюють мету поїздки і пропонують спеціальні програми для туристів, що віддають перевагу активному відпочинку, в тому числі і на гірськолижних курортах з покриттям санітарної авіації. Є спеціальна програма страхування для студентів, що навчаються закордоном. Страхова сума 300 тис. євро, покриття не тільки невідкладної допомоги, а й повторного звернення до лікаря.

Не всяку медичну допомогу за кордоном можна оплатити самостійно. Навіть проста консультація лікаря - це незаплановані витрати для мандрівника. Для деяких просто непосильні. Саме для цього існують надійні страхові компанії, які організують необхідну допомогу без зайвих витрат з боку застрахованого.

повернутися
Інші публікації
«ПЗУ Україна» - №1 за показником страхових виплат серед компаній ризикового страхування за 6 місяців 2020 року*

«ПЗУ Україна» - №1 за показником страхових виплат серед компаній ризикового страхування за 6 місяців 2020 року*

За результатами першого півріччя 2020 року страхова компанія «ПЗУ Україна» посіла перше місце серед компаній ризикового страхування за рівнем виплат, показавши приріст у 36,77% у порівнянні до рівня виплат 2019 року (6 міс. 2020 року – 69,75%, 6 міс. 2019 року – 42,66%).

детальніше
Страхова виплата понад 164 млн грн як результат ефективної співпраці між посередником «АОН Україна» та страховою компанією «ПЗУ Україна»

Страхова виплата понад 164 млн грн як результат ефективної співпраці між посередником «АОН Україна» та страховою компанією «ПЗУ Україна»

У рамках партнерського бізнес-проєкту страхової компанії «ПЗУ Україна» та найбільшого страхового посередника в Україні компанії «Аон Україна» в червні 2020 року було покрито збиток за ризиком «Африканська чума свиней» (АЧС) у розмірі понад 164 млн грн. Партнерська співпраця та довірчі відносини, що склалися між двома компаніями починаючи з 1992 року, дозволили виплатити ексклюзивне страхове відшкодування оперативно, незважаючи на карантинні обмеження спричинені COVID-19.

детальніше
Група ПЗУ Україна посіла перше місце у п’яти категоріях за підсумками 2019 року

Група ПЗУ Україна посіла перше місце у п’яти категоріях за підсумками 2019 року

17 серпня відбулася щорічна церемонія нагородження лідерів ринку страхування, яку організовує галузеве видання №1 – «Insurance Top». Подія відбувалася згідно з правилами безпеки та рекомендацій МОЗ.

детальніше